Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Jó ötlet megvenni?

Mit gondoltok? Jó ötlet megvenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes megvennem ezt a futópadot? [link]


Szeretnék futni...hogy meglegyen a napi mozgásom és mert fogyni is szeretnék, egy kicsit izmosodni... :)

Az a baj hogy kimenni télen elég húzós és amikor jó az idő a kutyáktól nem tudok kint kocogni .... :s sajna sok erre a kóbor kutya... és kiszabadulnak a háztól is... szeretem a kutyákat.. ne értsétek férre csak azért mégis ... nem szertném kutyaharapással végezni...

válasz ? :DD


2012. nov. 30. 15:28
 1/6 Prto3inVitez ***** válasza:
látttad az árát?
2012. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Konditerem?
2012. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:
nagyzolni jó lesz vele
2012. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem nagyzolni... -.- de láttam olyat is hogy... uhh szétesik egyszeri haználatkor....

egy olyat szeretnék ami évekig jó stabil... és sorolhatnám

2012. nov. 30. 16:52
 5/6 A kérdező kommentje:
és igen láttam az árát... gondolkoztam is rajta... de szerintem megéri... egyszer kell megvenni....
2012. nov. 30. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom minek kell negyed milliós futópad otthonra?! Drága egy ruhaszárító lesz belőle, főleg ha úgy kezded hogy szeretnék futni, és nem úgy hogy szeretek futni.


Én ennyit biztos nem adnék érte. 30-40e ért már elég f@sza kis gépeket lehet venni.

2012. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!