Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sprintfutással tudom jobban...

Tottenham kérdése:

A sprintfutással tudom jobban növelni a lábamon az izmot vagy inkább a távfutással?

Figyelt kérdés
Reggelente futok illetve kocogok olyan 5km-t de nem igen látszik a lábamon...mellette guggolást is csinálok napi 300-at. Ezt 2 hónapja végzem és arra gondoltam,hogy esténként kellene sprinteket futni talán azzal jobban látszódna a kidolgozottság...Vagy esetleg tudna valaki tanácsot adni?

2012. nov. 26. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A sprint növeli az izomzatot, de a guggolás is jó csak nagyobb terhelés kell, pl egylábas guggolás vagy súlyzóval menjen. Ha hosszabb távot futsz vagy sima guggolásokat végzel terhelés nélkül az csak az állóképességed növeli, nincs hipertrófiás hatása, nem leszel izmos tőle.

Nézd meg a spriterek és a hosszútávfutók izomzatát. Azért van különbség, nem? :)

2012. nov. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hááát van egy "kicsi" tény és való! :))) Köszi a választ!
2012. nov. 26. 07:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!