Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin + NO fokózó (Nitrogén-...

Deepbassnine kérdése:

Kreatin + NO fokózó (Nitrogén-oxid)? Valaki vélemény

Figyelt kérdés

Szevasztok,már 1 hónapja tornázom keményen,csináltam étrendet,mióta kezdtem szedek tömegnövelöt is,tegnap elöttöl belevágtam egy kreatint kurába,

,valakinek van valami tapasztalata erröl Kreatin+NO fokozó?

mert ugyebár a kreatin növeli az izomszövetek táplálékbefogadóképességét,az

NO fokozó pedig segítenek hogy több tápanyag jusson el az izomba (tágítja az ereket...) nemrég szoktam le a cigiröl szoval szerintem az segítene valamit (cigi szukiti az ereket) aki már próbálta mondjon valamit,mellékhatás esetleg...tapasztalat? kösz :)



2012. nov. 25. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A kreatin fontosabb, de az is csak az étrend után + vitamin + edzés után protein + gyors ch.

És ne csak tornázzál, hanem eddzél.:)

2012. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én mindenhol úgyolvastam hogy a kreatint éhgyomorra kell,magán a dobozon is,kreatinoztál te már egyáltalán?
2012. nov. 25. 23:43
 3/8 A kérdező kommentje:
félreértettem ,a fontossági sorrendre gondoltál
2012. nov. 25. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:

27 éve edzem. Szerinted kreatinoztam már?:)

Kicsit több a tapasztalatom elhiheted.

Igen éhgyomorra kell, kaja előtt 15-20 perccel, de az edzés utáni turmixba abba simán mehet, mert ott van gyors felszívódású szénhidrát.

És igen, én a fontossági sorrendet írtam. És nem fogod kitalálni:NO fokozót is használtam már.:)

2012. nov. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké,és a kettöt egyszerre szedted,nemvolt esetleg valami mellékhatás?
2012. nov. 26. 09:17
 6/8 A kérdező kommentje:
ugyértem hogy esetleg nem e blokkolnák egymás hatását valamiféle anyag miatt,vagy nem a volna valamilyen mellékhatása ha 2 egyutt szedném? :)
2012. nov. 26. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha magas a vérnyomásod, akkor egyik sem jó. A kreatin is dobhat rajta a vízvisszatartás miatt és az NO fokozó is megemeli. Együtt a kettő meg még jobban.
2012. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

értem,jó hogy mondod,mert ezzel nem lenne semmi probléma, miota tornázom rengeteget iszom,talán többet is mint kellene :D

konkretan megfigyeltem,estére már 3db 2literes ures palack van a szobamban (65kg,178cm vagyok) + mikor kajalok akkor nemabbol iszom, ami lehet még fél liter + az olyan napokon van amikor nem edzem,amikor edzek nemszamolom

mondjuk negondold hogy nyomom már magamba minden erommel,egyszeruen így fogy

és köszönöm szépen az eddigi válaszaidat

2012. nov. 26. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!