Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Illés Norbi tényleg naturál...

Illés Norbi tényleg naturál lenne?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy naturál, viszont ezt a képet látva nem tudom elhini:

[link]


2012. nov. 25. 13:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát ezen csak nevetni tudok, eszembe nem jutott hogy ez a sárga oldal, pedig logikus.
2012. nov. 25. 19:34
 12/19 anonim válasza:
Milyen kis pénisze van.
2012. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Norbi naturál, hidd csak el nyugodtan :)

és keményen meg is dolgozik érte... az már szerintem igen jó visszajelzés, hogy ezt nem hiszik el róla ;)

2013. máj. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Az IGAZI Natural testépítés 80kg környékén megáll! Ergo lehetetlenség egy 4-5% testzsírszázalékos állapotot elérni és ezzel együtt egy 43-mas kart össze hozni úgy, hogy anno vagy jelenleg ne szedett vagy szedne valamit.

Egy kis érdekesség...Sz. Sándor (aki jártas a testépítők közt már ennyiből is tudja ki ő), pl naturál versenyeken indul el, pedig a hülye is tudja, hogy teli van mint a déli busz! Egyszerű a válasz erre is. A növekedési hormont nem tudják kimutatni, szedheted bármikor! Amikor meg azt mondják, hogy nem, én nem szedek semmit, full naturál vagyok, az meg csak porhintés, miért is vallaná be neked, egy számodra idegen ember, hogy tol magába valamit, vagy anno szedett e bármiféle szteroidot?! Meg kell hagyni a fiataloknak azt az illúziót, hogy ők is el tudják érni azt, amit a "natural" testépítő, kül nem fogja érdekelni az egész! Vannak full natural testépítők, de érdekes mód, nem igen hallani róluk, őket nem kapják fel annyira, nem olyan látványos, pedig becsületesebb!

2013. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Naturálban testmagasságcm-100 + pár kiló amit el lehet érni szálkásan. Lénárd Lajos is versenyformában csak 70kg körül van.
2013. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

A hapsi cirka 20 éve edz, sose szedett semmit. Azért ilyen "hihetetlen" a dolog, mert kevesen vannak, akik valóban naturalként felveszik a versenyt a naturalnak MONDOTT testépítőkkel szemben.


Elhiheted, hogy az, elég gyakran egy teremben edzek vele, személyesen ismerem, látom a folyamatos változást és fejlődést, látom hgy mit milyen kemény munkával ér el. És én is csak azt tudom mondani, hogy ez számára a legnagyobb elismerés, hogy lehetetlennek tartjátok azt, amit neki sikerült megvalósítani.

2013. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én meg pont 28 éve edzem, 15 évesen kezdtem. És fullos kajával, kihagyás nélkül, de meg sem közelítem. Erről ennyit, hogy ki a naturál.
2013. máj. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, és ott állsz felette a lakásában is, hogy tudod, hogy nem nyom semmit? Na látod, bárki mondhat bármit. De te csak higgyél a csodákban kisgyerek, majd rádöbbensz!
2013. máj. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

ne kisgyerekezzél, azt hiszem, én is normális hangnemben válaszoltam.


én nem akarlak téged meggyőzni, nem is érdekel, csak elmondtam, amit tudok. A kérdésre válaszoltam, ennyi, pont.


Én ismerem, elmondtam, amit látok és tudok, innentől tovább más véleménye nem érdekel.


Ennyi erővel lehetek 180 cm és 45 kiló, mégse közelítem meg a szupermodelleket. Ez ugyan az

2013. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!