Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kézi súlyzókat hol tudnék venni?

Kézi súlyzókat hol tudnék venni?

Figyelt kérdés
olyan 10től 50kg ig?linkelni tudnátok oldalakat vagy valamit?
2012. nov. 20. 18:01
 1/4 dirtboy ***** válasza:
2012. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meglehetősen drágák.:Dk.urva szájukat mi kerül egy súlyzón ennyibe:D
2012. nov. 21. 08:28
 3/4 A kérdező kommentje:
és olyat amit én tudok összetenni?mert mondjuk oldalemelést nem fogok annyival csinálni mint fekvenyomást:D
2012. nov. 21. 08:37
 4/4 dirtboy ***** válasza:

persze hogy drágák,mit gondoltál mitől lenne ez olcsó?

ilyet magán ember nem igen vásárol csak ha nagyon gazdag más estben szerelhető súlyzókat használ mindenki,ilyen súlyzókat termekbe szokták venni.

a szerelhető súlyzó hátránya hogy kis átmérőt nem tudod tartani nagyobb súlynál.

egy normál kézi súlyzóra 6db 5kilós tárcsa fér fel maximum.

ami azt jelenti hogy 32kilós lesz.

ha e fölé akarsz menni akkor már kénytelen leszel 10esekhez nyúlni,ami meg már elég zavaróan nagy átmérőjű.

egyébként fekve nyomáshoz,fűrészeléshez teljesen használhatók szerintem 10essel,legalábbis én csináltam úgy.

32kilósan az 5osokkel meg csak elég lesz neked bicepszezni,tárogatni stb. gyakorlatra.

2012. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!