Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen különbséget kell...

Milyen különbséget kell kosárlabdában az edzésen a leány és a fiú korosztályban?

Figyelt kérdés
14 évesekre gondolok erősítés stb. Arra lennék kiváncsi hogy mennyire lehet a lányokat terhelni ilyen esetben. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 19. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

"Arra lennék kiváncsi hogy mennyire lehet a lányokat terhelni ilyen esetben."


csak nem egy alulképzett edzővel van dolgunk?

2012. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kezdő segéd edző. mindössze érdekel a dolog. És ha tul terheljük őket mi lesz a vége még ez is érdekel. Köszi előre is
2012. nov. 19. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok képesített edző, és a kosárlabda is távol áll tőlem (soha nem foglalkoztam vele, de azért nba-t nézek :) Az biztos hogy a lányok terhelhetősége nem ugyanolyan mint a fiúké (elnézést az összes hölgytől ha tévednék) Fizikálisan ugye teljesen másképp állnak össze, ezért ha én esetlegesen lány csapat edzője lennék akkor 70-30 %-ban a technikára mennék (70% technika, 30% erősítés, de ennek a 30% olyan 75% is inkább az állóképesség adná). Következményei az esetleg rossz edzésnek? Demoralizálóan hat(hat) az egyénre, ez esetben a következmények lehetnek a motiváció hiány, nem szeret edzésre járni, abbahagyja.
2012. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 20. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
remélem nem voltak szakszerűtlenek a válaszaim, és remélem tudtam segíteni neked.
2012. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!