Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan videokat linkelni...

Tudtok olyan videokat linkelni ahol kart formálnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Erre legjobb a súlyzós edzés, mivel az izmok adják a formát.

[link]


olvasnivaló: [link]


de itt is vannak jó videók: [link]

2012. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
namost amit te küldtél az az első nem videó hane mcsak szöveg. egyébként meg nem szeretem ezt az oldalt itt mindenki ezt nyomassa miközben sok hülyeség van az oldalon, van olyan is ami igen hasznod de a legtöbb az hülyeség.
2012. nov. 17. 10:19
 3/17 anonim ***** válasza:
ha nem csak kötekednél, hanem észrevennéd, hogy segíteni szeretnék, akkor az első linkelt oldalnál ha rákattintasz bármelyik edzéstervre és azon belül a gyakorlatra, akkor videós bemutatás is van. Csak ehhez ugye tovább kell gondolkozni. A másik pedig, hogy küldtem videókat is a bodyrock.tv oldalon. Szóval nem értem a kötekedést.:)
2012. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nem kötekedem csak leírtam a véleményem :D

értékelem a segítséged de én csak videókat kértem :D

2012. nov. 17. 10:34
 5/17 anonim ***** válasza:
De miért baj az, ha még olvasnivalót is ajánlok? Abból is csak tanulhatsz.:)
2012. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egyántalán nem baj :D csak a legtöbb oldalon mindig mást vagy hülyeséget írnak :) ezis olyan már mint a diáta, hogy van kis millió féle ember válogatja, hogy kinek melyik tetszik
2012. nov. 17. 10:42
 7/17 anonim ***** válasza:
nem így van ez. A szálkásító diéta sem lehet sokféle ha jól csinálod. Ha akarod, akkor ezt is le tudom írni. 27 év edzéssel már van némi rálátásom elhiheted.:)
2012. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
szerintem egyébként egyetlen egy diéta van amivel tartósan lehet fogyni és az a kalóriaszámlását és a megfelelő ételek fogyasztása + mozgás :D nyilván ilyenkor jobban kell figyelni a fehérje bevitelre de szerintem ez a tuti :)
2012. nov. 17. 10:47
 9/17 anonim ***** válasza:

igen, nem mindegy, hogy mit eszel és mennyit:

tudom, hogy már rég eltértünk a témától (mivel csak videot kértél_:) de:


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
na igen ezt most jól leírtad...de pl húsokat meg ilyenek a mai világban a fizetések mellett nem lehet minden nap húst enni (bár van akinek igen)
2012. nov. 17. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!