Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj a térdem, és kéne igazolás...

Fáj a térdem, és kéne igazolás a suliba, hogy fáj (már kaptam egyet, de nem volt jó, mert nem volt rajta, hogy meddig). Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már kb Szeptember közepétől kéne igazolás. Kb Október elején hoztam egyet(ez volt rossz), és máig nincs meg.

A doki csak Csütörtökönként rendel, kétszer(meg még ezen a héten is) elfelejtettem menni, egyszer mentem, de nem rendelt,egyszer ünnep volt, egyszer meg beteg voltam, és amiatt nem mentem. Mit tegyek, már kissé ciki mondanom megint, hogy elfelejtettem?

Tudtok ajánlani Bp-en(lehetőleg közel a 16.kerülethez) ortopéd orvost(gyerek, vagy felnőtt is jó, ha fogad gyereket is :) ), aki rendel Hétfőn, vagy Kedden?

Vagy hazudjak? (mondjam azt, hogy megint nem rendelt)

(egyszer tényleg nem rendelt, akkor nem hazudtam:) )


Bocsi, hogy kicsit hosszú lett :(


2012. nov. 11. 12:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!