Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell tippmixen játszani?

Hogy kell tippmixen játszani?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, nem nézek gyakran sportot, csak néha. A teniszt azt imádom, de akármit (foci stb) megjátszanék tippmixen.


Mit kell tudnom róla? Mármint, annyit tudok, hogy vannak a szorzók, de ennyi.

Hogyan lehet játszani, miket érdemes megrakni, a magasabb szorzót az alacsonyabbat? Mennyit érdemes kockáztatni? Akármilyen tipppet, ötletet elfogadok, akár itt, akár privát ü-be


2012. nov. 10. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ha valamit nem értesz, írj, de szerintem elég világosan le van írva! :)


(Szintén lány vagyok, és én is megértettem :P)

2012. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miket érdemes megrakni: én csak olyan sportot játszom, amit nézek is (foci, f1, téli sportok), ezért nagyjából átlátom az esélyeket. Persze így sem nyerek mindig. Én általában 4-5 meccsnél többet nem szoktam megtenni, viszont ebben mindig van egy nagyobb, de ugyanakkor "bejövős" odds. Aztán vagy bejön, vagy nem :D (előző voltam)
2012. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!