Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? 1-éve...

Mulder614 kérdése:

Mi a véleményetek? 1-éve edzek. Azt hittem jobban fogok kinézni, de tekintettel arra hogy nagyon sovány voltam most legalább van valami alakom.

Figyelt kérdés
Edzés. Képek

2012. nov. 2. 06:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A képek:


[link]


[link]


[link]

2012. nov. 2. 06:55
 2/14 Sznofru ***** válasza:

Azt is feltehetted volna, hogy honnan indultál.


Amúgy 1 év alatt lehetnél azért izmosabb, ha komolyan odafigyelnél a dolgokra, de legalább nem vagy zsíros :)

2012. nov. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyanezt szerettem volna írni, hogy a kiindulási állapotot is látni kellene.
2012. nov. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És azt is írd le esetleg, hogy hogyan étkeztél ehhez, és hogyan edzettél. :)
2012. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 JayC ***** válasza:

az első évet a legtöbben elrontják(én is), mivel nem rendelkeznek megfelelő háttérismeretekkel. kb egy év kell ahhoz, hogy tudatosan táplálkozzanak, kifejlődjön valamilyen szinten az agy-izom kapcsolat, és az edzés tudatos legyen.


amúgy ektomorf alkat vagy, többet kéne enned a képek alapján.

2012. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te edzel vállra és tricepszre?
2012. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elismerésként le kell írnom, hogy én is ektomorf vagyok, de ilyen szálkás soha életemben nem voltam.

10 hete szálkásítok, látszódnak a kockák, de ilyen hasnak a közelében sem járok még. Ez a kép tehát iránymutatás nekem, hogy abba ne hagyjam, amíg el nem érem.

2012. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok Köszi a válaszokat, az utolsónak az elismerést. Régi képeim nincsenek mert rettentő sovány voltam és hát nem fotózgattam magam fél pucéron. De jó ötlet lett volna már tudom... Az a lényeg hogy ugyanolyan sovány testalkatom volt mint most, csak pluszban egy izmom sem volt kidolgozva. Most legalább szálkás, és mutatós valamennyire a felső testem.

Egy nap egy izmot edzem. És othonedző vagyok.


Hétfő Mell: (Fekve nyomás félkezessel. Fekvenyomás ruddal, és tárogatás . Másik héten ugyanez csak ferde padon.)


Kedd: Bicepsz rúddal. Kalapács és koncentrált bicepsz félkezessel. És tricepszből egy rudas, és két félkezes súlyzós gyakorlat.


Szerda: Láb. Guggolás és kitörés.


Csütörtök: Váll-Mellről nyomás. Oldalemelés. És előre emelés félkezessel.


Péntek- Hát

2012. nov. 2. 19:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Tricepszre kevés a 2 gyakorlat. Lórugást és a tolódzkodást iktasd be.
2012. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A tolódzkodás az megy. A lórúgás az mikor döntött törzzsel emelsz felfelé tricepszel kétkezes súlyzókkal nem...?
2012. nov. 2. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!