Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy létezik, hogy a természet...

Hogy létezik, hogy a természeti népek tagjai szálkásak? Pl. Busmanok, de indiaiak közül is sokan, tudom ők már civilizáltak valamennyire, na de nagy a szegénység.

Figyelt kérdés
Kevés húst esznek pedig, ebben biztos vagyok, szinte csak rizst meg gyümölcsöket esznek, mégis alacsony a testzsírjuk.
2012. okt. 29. 21:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

A linkelt képet azért még én sem mondanám izmosnak, ebben igazad van. Talán az az átlagos. Abban is igazad van, hogy manapság nagyon sok félig-meddig kigyúrt, szálkás emberke szaladgál az úton, igazából ezért hagytam abba a kondizást. Tudom, ez hülyén hangzik, de pár év múlva minden 2. embernek olyan teste lesz, mint mondjuk Cristiano Ronaldonak, én meg utálok egy lenni a sok közül. Egyszerűen már izmosnak lenni sem egyedi, inkább divat. Szép lassan eltűnnek a vékonyak és a kövérek, és mindenki kisportolt lesz. Nem azért, ez jó dolog, de szerintem ez megint csak egy divathullám, mint a 80-as 90-es évek anorexiás modelljei.


A kérdés valójában arról szólt, hogy pl. egy afroamerikainak alapból, gyúrás nélkül van olyan teste, amiért az átlag fehér ember akár 3-4 évet is kondizik, táplálékkiegészítőkkel. Ennek vajon mi a magyarázata?


Szerintem az, amit fentebb leírtam.

2012. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Akkor egészséges sem akarsz lenni, mert manapság már mindenki az? :D Jó, ez mondjuk nem biztos, de érted. Ne úgy gondolkodj, hogy a többi milyen, döntsd el, hogy milyen akarsz te lenni, és legyél olyan, mert így lényegében a többiektől függsz. Én sem azért kezdtem el, hogy kiemelkedjek a tömegből.


A feketéknek valóban van egy genetikai előnyük izmosodás terén, de ez nem a rabszolgamunkának köszönhető :D Az evolúció nem így működik, nem ilyen gyorsan.

2012. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 *Glissade* ***** válasza:

Te el vagy tájolódva:D Utolsó elötti! Nézz már körbe az utcán?

A sportos alak gyakori? Ne viccelj már! Több kövér, túl vékony ember van mint valaha.

Utána meg nézz rá a szatyrukra, naná hogy szemét kaját látsz benne... vagy a kigyozó sorok a Fornettinél és a mekinél.

Néha még annak sem sikerűl sportos testalkatot elérni, aki erre törekszik, nem hogy az átlag embernek:)


Én sem nézek ki jobban mint az átlag, pedig nem csinálok egész nap semmit mást, csak fellépésre készülök, táncon, edzésen vagyok, vagy netezek.

2012. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a túl vékonyak nem tűnnek fel, mert eltakarja őket, a ruha, de azért olyan sok folyós embert én nem láttam. Legalábbis átlagalakja azért sokaknak volt. Bár már rég volt a nyár... jövőre csinálhatunk felmérést, hogy pontosan megtudjuk.
2012. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ezt a "szemétkaja" témát felejtsük már el, légyszíves... Igen, sok ember szemét kaját eszik, mert az az olcsó. A fehér kenyér kilója 250 Ft, a barnáért félkilónként 500-at csengetsz. Manapság már az is luxus, ha tudok venni a Pennyben 100 Ft-ért magamnak egy doboz sört estére, sajnos ekkora sz*rban van az Alföld, főleg JNSz megye. Hiába robotolok napi 8-10 órában, ha b*sznak megfizetni. Nekem nincs pénzem havonta tízezreket költeni vitaminokra és táplálékkiegészítőkre; a Coop-os pezsgő multivitamintól meg előbb betegszek meg, minstem egészséges legyek.

Manapság meg amúgy sem a kaja az, ami a legjobban károsít. Szippants egy mélyet holnap reggel a levegőbe, és rájössz, hogy gyakorlatilag egy szál cigibe egészségesebb beleszívni, mint a gázfűtés végtermékével, gyárak mocskával és autók kipufogógázával telített, levegőnek nevezett valamibe.

Visszatérve az edzéshez: 8-10 óra munka után időm, kedvem és erőm sem nagyon van ahhoz, hogy nekiálljak vasakat emelgetni. Persze időnként azért elmegyek futni vagy csak simán sétálni, nyáron lehetőség szerint sokat úszok, vagy focizok, kosarazok a cimbikkel. Viszont a ló túloldalán lenni sem lehet jó, valahogy nem bírom a sportmániás, átlagembert lenéző embereket. Nem azért, mert ti most ilyenek vagytok, félreértés ne essék... Csak találkoztam már olyannal, aki leb*szott, hogy nem emelgetem a súlyokat napi 2 órába. Persze, könnyű annak, akit az anyja etet 30 éves korában is, dolgozni soha nem kellett neki, így még talán én is rávenném magam... Mindegy, nem ide vág a téma.

2012. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Hát remélem, hogy nem nekem írtad, mivel én nem nézek le senkit, 9 órát dolgozom, majd edzem és ezt teszem 27 éve, ebből 16-ot Szolnokon töltöttem.:)
2012. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Nem kell ahhoz vastagnak, kigyúrtnak lenni, hogy valaki erős legyen. Egyik srác ismerősöm bivalyerős, és mellette elég vékony. Senki nem gondolta volna róla, hogy milyen izmos. Egy dögnehéz ülőgarnitúrát emeltünk vagy 5-en, ő meg könnyedén megemelte azt a részét egyedül, ami alatt mi hárman majd összerogytunk. Az apám is elég izmos ember, mégis vékony.


Amúgy az apámon kívül nem ismerek olyan embert a környezetemben, aki bármit is mozogna, sportolna. Pedig mindenféle társadalmi rétegből vannak ismerőseim. Én szinte csak plöttyedt embereket látok magam körül, sokan túlsúlyosak is.

2012. okt. 30. 22:20
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem neked, sőt még csak nem is az itt válaszoló embereknek. Csak eszembe jutott pár dolog, és ilyenkor felspanolom magam... :D
2012. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Megértem, nekem sokan írják, hogy nem tudják az étrendet és tápkieget finanszírozni.
2012. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 *Glissade* ***** válasza:

"A fehér kenyér kilója 250 Ft, a barnáért félkilónként 500-at csengetsz."


Igaz, de érdekes módon mégis tovább tart mint a fehér kenyér:)

Van egy kenyér fajta, ami igaz, hogy drága, de negyed akkora adaggal jó lakok vele mint amennyit a fehér kenyérből meg kéne ennem.

Bár az csak speciális üzletben kapható.

2012. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!