Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az az edzőtábor?

Mi az az edzőtábor?

Figyelt kérdés
Sose voltam, de mindenhol hallom, hogy edzőtábor így, edzőtábor úgy. Két dologra tudok gondolni: vagy egy kemény "kiképzés", ahol egy pár napig széthajtatják a sportolókat, vagy valamiféle "alibi fesztivál", ahol gyak. ugyanazt csinálják, mint bármelyik más napon, csak közben bulizgatnak is. Melyik áll közelebb a valósághoz?
2012. okt. 22. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az edzőtábor az, hogy meghívtak jó sok srácot(focistát), akik mehetnek egy helyre, hogy edzenek. Az edzőtábor az nem kiképzés, ha nem pl kiválasztják ki a legjobb, vagy kiszednek pár játékost, akit elvinnének máshova focizni például.
2012. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát, nem tudom lehet hogy a fociban mást jelent de én aerobicozok és nálunk ez általában nyáron van.Egy 1 hetes tábor amikor reggeltől estig nyújtunk, gyakorlunk,erősítünk, úszunk. Szóval nálunk ez keményebb egy rendes edzésnél és itt nem a szórakozásról van szó.
2012. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!