Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen sport...

Szerintetek milyen sport illik hozzám?

Figyelt kérdés
Kitaláltam, hogy szeretnék boxolni, de apukám szerint ez annyira nem illik hozzám, hogy nem csinálhatom, és hogy jó vicc. De akkor mi illik hozzám? Rsg? Tudom hogy hozzám ilyesmi sport illik, de erről már lecsúsztam:( szerintetek mit kezdjek el sportolni? 14/L
2012. okt. 20. 21:58
 1/5 VVMMvvmm ***** válasza:

Atlétika(futás,ugrás stb.)Lány és box érdekes.

Szerintem a boxnak sok értelme nincs mivel amúgy is kell

mást edzeni hozzá.Ráadásul nem hinném, hogy jó ha az

ember fejét ütögetik.Mi értelme van?

Azt viszont elismerem, hogy néhány régebbi ökölvívó

mozgása, stílusa tetszik.(Tyson,Hagler,Dempsey..)

2012. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előszöris hány kg vagy és mien magas?
2012. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor menj kickboxolni.

ott több a csaj,és nem csak tiszta erő versenyek vannak,mint ökölvívásban.

a faternak meg mond azt,hogy addig ne mondjon véleményt,amíg meg nem nézett egy edzést.

2012. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hun46y3 ***** válasza:

Ha mindenképp küzdősportot szeretnél űzni, akkor a karatét, vagy a kung-fut ajánlanám. Azok valamivel szabadabbak, mint a box. Már csak a láb használata miatt is. Én speciel kung-fuztam 5 évig, KickBox 4 évig és most karatézom 7 éve, van több lány edzéstársam, tehát tudom ajánlani.

De leginkább neked kell tudnod, hogy milyen sportot szeretnél. Ha mindenképp boxolni szeretnél, tedd azt!

Én személy szerint azt ajánlanám, hogy próbálgass és megtalálod azt a sportot, amit a leginkább élvezni fogsz.

Focizni is próbáltam egy hónapig... gyűlölöm :D

2012. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha boxolni akarsz boxszolj! Apukádnak azért nem tetszhet, mert hogy lány vagy. Egyébként tényleg furcsa, hogyha úgy gondolod, hogy hozzád a ritmikus gimnasztika illik. Próbálj ki több dolgot is.
2012. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!