Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mien érzés verekedni? és utána?

Firefox785 kérdése:

Mien érzés verekedni? és utána?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 19:56
 1/7 anonim válasza:
Jó. :D Nyalogatom a sebeim, ha vannak.
2012. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Jó! Adrenalin bomba.

Utána? Ha nyersz, nagyon jó, ha kikapsz nagyon sz@r.

2012. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Mit nevezel verekedésnek? Gyerekes erőfitogtatást? Sajnos nem tudom milyen 120-as IQ alatt élni..


Verekedés, ami vérre megy? Ha te ölsz, akkor hagyd el a helyszínt, ha téged ölnek akkor fáj, aztán elmúlik MINDEN.


A milyen <- így van írva.

2012. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a senkiházi okostojás nem is tud verekedni.
2013. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik okostojás? :O
2013. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miért lenne köze az IQ szintnek ahoz hogy valaki verekedik? Egyébként szerintem adrenalin bombának megteszi de ha te provokálod ki lehet elég szar érzés is. Engem még nem vertek meg tehát ennyit tudok az egészről.
2013. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert okos ember nem verekedik.


Okos ember, vagy értelmes vagy nevezze mindenki úgy ahogy szereti legfeljebb küzdősport edzésre megy le sparringolni, edzeni.

Vagy sparringol, edz, gyakorol edzésen kívül, de nem verekedik. Verekedni éretlen gyerekek szoktak iskolában.


Utcán pedig ugye önvédelmi helyzet van, nem verekedés, nem küzdelem, hanem akár életet veszélyeztető harc, amit túl kell élni. Ez megint csak nem éppen verekedés :)

2013. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!