Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítők kénköves poklában...

A testépítők kénköves poklában fogok elégni, igaz?

Figyelt kérdés
Betoltam egy jó nagy adag túrós csuszát, cefett sok tejföllel... :( Szerintetek odaát az örökkévalóságig kell majd Norbi update kajákat zabálnom, és videókat néznem büntetésből? Neee :(((
2012. okt. 17. 18:04
1 2
 11/20 NagyonGonosz ***** válasza:

Tömegnövelés alatt nem baj, viszont ha ez diéta közben megy akkor egy zsíros szar leszel :D

Amúgy szerintem aki minden nap süt, főz, magával viszi a kajáját, nem bagózik, alkoholt minimális szinten fogyaszt és mindig elmegy a terembe intenzíven edzeni és étrend szerint kajál, akinek megvan a napi rutin az tekinthető testépítőnek. Az életmód azonos, most az, hogy valaki nem versenyzik, esetleg naturál az nem hinném, hogy kizáró ok lenne :)

2012. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
köszi dirtboy, azzal egyetértek, hogy pár hónap alatt tényleg nem lesz testépítő valaki. Voltam most vasárnap nézőkét bodysport kupán. Hát azért volt pár atletices akik mellé én is odaállhattam volna kissé leszálkásítva és még nagyobb tömegem is lett volna. Ők gondolom nem évekig készültek rá. Akkor ők most testépítők, mert elmentek egy versenyre nem valami jó formával? Vagy akik évtizedekig nyomják azok pedig nem? Szóval csak ezért írtam fentebb a kommentet, de amúgy igazat írsz dirboy, én is csak hobbistának tartom magam, pár újonc pedig egyből testépítő.:)
2012. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 dirtboy ***** válasza:

érdekes gondolat.

nem nem tartom őket annak,az atletic az egy fos kategória,csak úgy mint a férfi forma.

szerintem ezek a kategóriák az ösztönzésért jöttek létre de ennyi.

testépítő versenyen vannak ők csakugyan meg színpadon de azért nem éppen testépítésben indultak nem hiába nem is szabad nekik barnítót használni.

tehát válaszom nem, nem gondolom hogy elmondhatnák magukról hogy testépítők.

2012. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 VVMMvvmm ***** válasza:

1. Montez -képei alapján- az én szememben testépítő ha soha nem koxolt.Sőt ebben az esetben kiemelkedően jó.

2. Aki koxol az én szememben egy senki.

Szerintem aki nem vállalja fel a saját(nem koxos) képességeit és mondjuk gyógyszerekkel éri el az eredményt az gyáva ember.Másrészt lehetne elemezni, hogy mennyire tartós illetve kiszámítható a teljesítménye.

3. Sok sportoló halt már meg gyanús körülmények között.

4.Engem nem érdekel a mr. olimpia vagy vb.Tőlem nyerheti

bárki.Nem izgatnak különösebben a versenyek a sportban. Az élsport már rég lejáratta magát.

2012. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na jó srácok, azt hiszem nem igazán vettétek a lapot. Azért ara nem gondoltam, hogy azon fogtok majd összeveszni, hogy lehetek-e testépítő... Na sebaj, akkor legalább a poklukba sem juthatok. Nekem aztán olyan mindegy, hogy ki milyen értelemben, milyen kontextusban használja ezt a szót. De vazze, "amatőr, kondiba járók kénköves pokla"? pfff...
2012. okt. 17. 21:30
 16/20 anonim ***** válasza:
Oda fogsz jutni velem együtt, az amatőrök poklába.:)
2012. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 dirtboy ***** válasza:

igen oda már esélyes vagy


/nem volt itt veszekedés,akkor nem így írok.

vélemény nyilvánítás volt,én is elmondtam a véleményem,más is elmondta,nem volt itt veszekedés/

2012. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 NagyonGonosz ***** válasza:
Az amatőrök poklába jutsz ahol mindenki 10-20 % közt van szar arányokkal komolytalan tömeggel :)
2012. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem veszekedtünk, csak normálisan megbeszéltük a dolgokat. :)
2012. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Akkor jó :):)
2012. okt. 17. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!