Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg szembe jövő forgalomma...

Tényleg szembe jövő forgalommal kell futni?

Figyelt kérdés

Forgalom sűrűségétől függően (mennyire gyakori illetve ritka a forgalom) is forgalommal szemben kell futni? Például ahol én lakok, az egy kis község, tőlünk 6 km-rre van egy város (amit nemrég alapítottak várossá, amúgy falu volt régen), és én oda szeretnék futni... országútnak számít, dehát... nekem nem tiszta ez az egész.


Valóban a szembejövő forgalommal kell futni? Én eddig mindig úgy futottam, hogy azon az oldalon mentem, ahol előre, a városba kellett menni, vissza felé pedig az út azon oldalán futottam, ahol a falumba kell menni... ezt fordítva kell?


2012. okt. 17. 10:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy gyalogosan az út bal oldalán kell közlekedni. Szerintem a futásra is ez vonatkozik.
2012. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az a jó ha a szembejövő autó oldalán futsz mert ha pl mp3 van a füledben és nem hallod h jönnek mögötted akkor megijedsz mikkor elmegy melletted és ijedtedben kiugorhatsz az autók elé szóval inkább mindig a szembejövő autó vonalán fuss
2012. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. okt. 17. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, ez elemi dolog. Jobb ha látod is, mi jön veled szembe, és a szükséges mértékben le tudsz húzódni, ki tudsz térni.


De miért úton futsz? Sokkal jobb lenne valami természetes terep. Biztos van erre alkalmas hely is a környéken.

2012. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs alkalmas terep! Két erdő van, tele vaddisznókkal... inkább élni szeretnék! :)
2012. okt. 22. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Magyarországon legyilkolnak a vaddisznók? Ilyet még nem hallottam. Az erdei utak pedig a legjobbak lennének a futásra.


Persze ha jól belegondolok, párszor én is találkoztam vaddisznócsapattal, és valahogy nekem is félelmetes volt, ahogy a csapat átvonult előttem az úton, de a főkan halált megvető bátorsággal leszakadt a többiektől, és őrt állt az úton, közben én egész közel jutottam hozzá, annyira, hogy meg is kellett állnom, mire nagy nehezen, komótosan elvonult. De talán csak nem jön nekem?

2012. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, én vagyok ennyire elvetemült, hogy félek az állatoktól :D
2012. okt. 22. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!