Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elmenni Rubint Réka...

Szeretnék elmenni Rubint Réka alakreform órájára! Szerintetek nagyon ciki ha néha meg-meg állok?

Figyelt kérdés

90 percet egyszerre még soha nem tornáztam sajnos, nem is vagyok jó formába, de nagyon szeretnék elmenni!


Nagyon ciki lesz ha meg kell majd állnom?


Ti bírjátok végig a 90 percet?


Tapasztalatokat kérnék! :)



2012. okt. 15. 14:43
 1/3 anonim válasza:
Nem, nem ciki. Szerintem kevesen tudják végignyomni a 90 percet becsülettel. Menjél csak!
2012. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én először 10 perc után majd meghaltam. :) szóval ne szégyeld magad, idő kell hozzá.

Ez olyan hogy ha az ember nincs hozzászokva a terheléshez, először nagyon nehéz. Én úgy éreztem mintha be lennének állva a lábaim. folyamatosan gugolni, emelgetni uh. :)

2012. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beteg lettem a torna napjára, de nem baj, elmentem, és végig csináltam és nagyon-nagyon jó volt! :)
2012. okt. 30. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!