Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem jónak lenni thai boxban ugy hogy 14 éves vagyok es még soha semmilyen harcművészeti sportot nem űztem? Mellesleg lány vagyok, de attól független erős!

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pont jó korban vagy. Annál korábban nem is jó komolyan edzeni, mert rosszul fejlődhetsz. Hajrá, sok sikert.
2012. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz róla? Nagyon kemények az edzések es gyorsan izmosìt?
2012. okt. 12. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, talán a legkeményebb edzése ennek a harcművészetnek van, úgyhogy jól beleválasztottál ;)


De ennek megfelelően persze jól erősít, szálkásít, és úgy általánosságban is keménnyé, fitté tesz.


Szerintem próbáld ki mindenképpen, aztán majd meglátod, hogy bírod-e.

2012. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
A thai box nem harcművészet, hanem küzdősport. Az meg, hogy harcművészeti sport nettó f@szság.
2012. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez most nem lényeges. Nem erre vagyok kiváncsi ha visszaolvasod a kérdést... Inkább a véleményedet kérném. :)
2012. okt. 13. 10:46
 6/9 anonim válasza:
100%
szia:)) én is 14 vagyok, és szeretnék elkezdeni valami küzdősportot, bár én rendszeresen focizok. Érdekelnek a küzdősportok, a harc, és az edzéseik is tetszenek, elég komolyak, de eddig még nem jutottam dűlőre, hogy melyiket kezdeném el.. Viszont már nézegettem pár videót youtube-on thai és kick box-ról :) Szerintem nyugodtan elkezdheted, még izmosabb is leszel tőle, nálam ez is fontos pont. Sok sikert, és aztán megírhatod, hogy milyen stb. :))
2012. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az lapfogalmakkal a legfontosabb tisztázni. Hja az nincs meg fogalmad sincs mit csinálsz az meg nem vezet célba. Erősödni az erőedzéstől lehet.
2012. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem hogy mire gondolsz. Amúgy mit gondolsz az erről az egészről?
2012. okt. 13. 14:43
 9/9 lee12 ***** válasza:

izmosodni nem fogsz tőle maximum erősődni

amúgy tényleg nagyon kemény az edzés főleg mivel amelyik klubbokban jártam ott kezdőkkel is kő keményen bántak

nekem kicsit barbár sport mert cséphadarás az egész ezért inkább a boxot ajánlom(ott sokat adnak a védekezésre és az elmozgásokra is) míg thai boxon kb egyhelyben állnak és ütik rugják egymást ezerrel(megjegyzem kemény gyerekek:D)

2012. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!