Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek ettől pattanásos?

Lehetek ettől pattanásos?

Figyelt kérdés
Nemrég lefogytam 12kilót elég gyorsan és fogyás közben nem szedtem semmi multivitamint meg egyéb vitamint.Fogyás előtt nem voltam pattanásos csak egy kicsit de most szörnyű miért van ez vagy nincs összefüggés?

2012. okt. 11. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hormonháztartási probléma, pajzsmirigy túltengés, amikor a faggyúmirigyek által termelődő váladék nem képes a szőrtüszőn átjutni. Elvileg lehet örökletes, de okozhatja a helytelen táplálkozás is. Kerüld az olyan ételeket, amik tele vannak E adalékanyagokkal, transz-zsírok(!!). Egyél több fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt. Tápkiegek esetén próbálkozz Cink, E-vitamin, MSM-mel.


Ebből kiindulva, esélyes az a feltételezésed, mely szerint a multivita elhagyása is okozhatta. De okozhatta a túlzott protien bevitel is.

2012. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Protien? Proteinre gondolsz? A protein a fehérje, előtte írtad, hogy egyen sok fehérjét..
2012. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sznofru ***** válasza:

"Szervezetünk egy csodás "szerkezet". Annak érdekében, hogy megvédje saját magát, és biztosítsa egészségét, a káros savakat és méreganyagokat testzsírba burkolja, hogy azok ne akadályozhassák normál működését."


Ha zsírt vesztesz és folyamatosan szar volt az étkezésed, akkor lehetséges, hogy az abban "tárolt" méreganyagok újra keringésbe kerültek és ez jött ki a bőrön keresztül.

2012. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már azóta elkezdtem tömegetnövelni,étrendem van,túlzott proteinfogyasztás nem jön szóba mivel a kellő adagot fogyasztom belőle sőt néha lehet kicst kevesebbet.Most elkezdtem szedni D Vitamint,C vitamenit és orvosom felirt pajzskoplexot mivel a pajzsmirigybe valami nem jó remélem jó lesz :)
2012. okt. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!