Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az rosz ha minden nap fekvőtám...

Az rosz ha minden nap fekvőtámaszozok?

Figyelt kérdés

30 at szoktam csinálni,de van hogy egy nap töbször is csak ugy unalmamba..de ezt igy csinálom kicsit több mint 1 hónapja


ez nem jó igy?


2012. okt. 11. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
dobd ki a kukába,és ásd bele magad a testépítés témába mert ez így gyenge mint kvázimódó hátúszásba
2012. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyu Norbi, a másik kérdésedhez (15 perces edzés) már belinkeltem egy csomó edzéstervet, le lett írva, hogy nem elég ez amit művelsz. Akkor mi a kérdés még? :)
2012. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de engem kajak kiakaszt a gyerek te tudod egyáltalán mit jelent testet építeni,izmot növelni a legkeményebb dolog a világon nem elég csicska 30 fekvő de még 100sőt ezer se!!!ez nagyon nagyon hosszú és kemény évek munkája!elszántság akaraterő!útközben ha méltó vagy ennek az útnak a bejárására akkor elkap egyfajta fanatiszmuz ez lessz az alaplét,edzeni,enni,pihenni!edzeni,enni,pihenni!egyre több időt és pénztkövetel,de leszarod majd mert teljesen beszűkülsz az életed ekörül fog forogni(jó értelemben)kemény pontos kiszámolt étrended lesz!nem engedsz meg magadnak mekit,kihagyott étkezést,méginkább kihagyott edzést!az edzésen megdöglessz mindig vér izzadsz,de közben élvezed imádod az érzést amit ad,utána a jóleső fáradtság a megváltozott közérzet,királynak hiszed magad!!na majd ha tudod ezek mit jelentenek,akkor fogsz tudni IZMOT ÉPÍTENI!!!!!!
2012. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és ilyet kérdezett a gyerek 15perc elég lesz-e a válaszom:IGEN ELÉG NEKED ELÉG
2012. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lee12 ***** válasza:

nem tudom milyen kérdést írt ki az előbb de ez a kérdés nem az izomépítésről szól úgyhogy simán mehet minden nap a fekvő

amúgy ilyen tipúsú erősítéshez a meztelen harcost ajánlanám elolvasni

2012. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!