Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zenéket válogassak...

Milyen zenéket válogassak össze tornához?

Figyelt kérdés
Előadó + számcímekre gondolok! KÖszönöm előre Mindenkinek! :)
2009. aug. 6. 01:38
 1/4 anonim válasza:

szerintem először azt kéne tisztázni h miylen tornára gondolsz. mer egy aerobic edzéshez is más kell mint egy jóga szerű lassabb tornához. szerintem előadó és számcímet akkor lehet csak mondani ha megvan h mennyire pörgős zene kell.

én pl kocogáshoz kizárólag rap és hip hop zenéket hallgatok mert azzal tudom felvenni a szükséges közepes tempót, míg pl gyors (magas BPM) zenék csak gyorsabb tempóra ösztönöznek.

ennyit tudok segíteni, sztem a zene mindegy a ritmust kell eltalálni. de léteznek online rádiók pl mellesleg.fm aminek van több csatornája és tematikus tehát műfajok szerinti...

remélem segítettem

2009. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rubint réka torna :)
2009. aug. 6. 18:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen segítettél és teljesen igazad van...nem mindegy milyen jellegű tornáról van szó! :)
2009. aug. 6. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
itt egy példa: lady gaga and florida -starstruck
2009. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!