Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Este vagy reggel jobb gyúrni?

Este vagy reggel jobb gyúrni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

A párom mindig reggel gyúr, de csak azért mert állandó éjszakás, és ő reggel fekszik le aludni!

Ha tudsz mindig lefekvés előtt gyúrj, hogy az izmok megpihenhessenek utána!

2009. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor neked jól esik . De ha ilyet kérdezel , akkor hagyhatod is a sportot . Szerintem .
2009. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

huhh ejeli muszak utan nem nagyon menne nekem a torna..

kora delutan a legoptimalisabb szerintem, de ne egybol ebed utan, varj mig felszivodik

2009. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én olyan 5 óra kor szoktam a fene se kel fel délelött nyári szünetben :D
2009. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én mindig este szoktam.

Este 6-7 óra körül kimegyek, mert akkor már nincs olyan meleg, és 9 körül megyek be. Kinn futok, bicózok, ugrálókötelezek, focizok, röpizek, stb. Amit benn a lakásban is tudok csinálni (felülések,fekvők,súlyzózás,stb), azt napközben, mikor kedvem van hozzá.

Ha nem kinn csinálod, akkor szerintem teljesen mindeggy, mikor csinálod, csak azzal számolj, hogy utána valószínűleg fáradt leszel, ezért ne pl munka,suli előtt közvetlen csináld.

2009. aug. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majdhogynem mind1. Én általában reggel járok, mert szeretek rajta túl lenni hamar, hogy meló után már ne oda kelljen menni. Az erőgyakorlatoknál viszont reggel egy étkezéssel érezhetően gyengébb vagyok pl. reggel sose szoktam lábazni, inkább lemegyek hétvégén délután.
2009. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az én edzéstervem, ami szerintem egész jól bevált:


Reggel egyből amint az órám 7 órakor csörög, kikelek az ágyból és gyúrok 20 percet ezek súlyzózások, fekvők, felülések, egyből fittebben kezdődik a nap aztán megyek reggelizni (aki fehérjéket használ annak is ajánlom ezt így reggeli előtt keverje bele vízbe, aztán kajáljon), aztán megyek meló vagy valamit csinálok ... általában este 6-7 körül szoktam újra edzeni ekkor olyan 40-45 percet utána megint fehérje, aztán kaja.


Azt még hozzátenném, hogy napközbe fokozatosan pusztítok el mondjuk 2 óránként 1-1 szendót de az esti edzés előtt legalább 2 órával nem eszek, nem ajánlatos !!!


Étrendet tekintve .. egyetek sok csirkét, rizst, én ajánlom a sok tejet, meg zöldséget gyümölcsöt is.

2009. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző tökéletesen leírta!!Én ugyanígy csinálom, csak a fehérjét nem vízbe hanem házitejbe keverem!
2009. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az emberi szervezet 18.00kor a legaktívabb de ez hülyeség is lehet mert ha te reggel mozogsz sokat akkor nkd reggel lesz az .

mindig pont ugyanakkor menny persze azilyen 30 percek nem számítanak eltérésnek és akkor full ráállsz és jobban is megy

2010. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!