Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Na srácok szerintetek melyik...

Na srácok szerintetek melyik a legjobb tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Most jön a tömegelés újra és én ugyan már jópárat kipróbáltam de valami mindig közbejött ,hogy nem tudtam az étkezésre figyelni vagy edzeni stb. Tehát nemtudtam megállapítani ,hogy melyik a legjobb ezért titeket kérdezlek meg szerintetek vagy akár a közvélemény szerint melyik a legjobb tömegnövelő?(home-made megoldások most nem érdekelnek csak egy konkrét termék)
2012. okt. 7. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:

Van egy pár jelöltem is.

Mivel nekem az ON 100% Whey Protein Gold Standard - mint fehérje nagyon bejött ezért az első az ON Serious Mass. Erről nem olvastam még sok véleményt de ha olyan jó mint a fehérje akkor ez lesz. Aztán persze a Jumbo Prof , Myomax , Volumass stb. Szerintetek melyik a legjobb ?:)

2012. okt. 7. 17:14
 2/8 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy legjobb, mivel nagyrészt az étrendeden múlik nem egy tápkiegen a dolog. DE!:

Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..


De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, supercarb fast-ot, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.

2012. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meglepő, de az ON Serious Mass egy szénhidrát, cukor bomba. 100g-ban van 15(!!!!)g protein. Ez valami nagyon gyér.
2012. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az valóban nagyon gyenge.
2012. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szilárd étkezés után a legjobb tömegnövelő, amit Te saját magad raksz össze:

whey protein + szénhidrát + creatin + glutmain + esszenciális zsírsavak. És persze lehet finomítani dolgot.


Pénz kérdése.

2012. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na neeee :/ Utána sem néztem nem volt időm ... Hát ez tényleg ritka sz*r, főleg ,hogy a whey proteinjük ( [link] milyen jó.


Azért akartam egy konkrét termékre kihegyezni mert pénzügyileg nem vagyok most annyira eleresztve hogy itt mixeljek magamnak 3-4 termékből... JA és én is gondolkodtam ,hogy egy jófajta whey protein meg vitargo lenne a jobb és olcsóbb is mint mondjuk egy jumbo.

2012. okt. 7. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Proteint vegyél gyors szénhidráttal. Ez mehet edzés utánra.

Más alkalomnál pedig a protein mellé összetett ch menjen, pl reggel zabpehely.

Eleve nem éri meg Jumbo-t venni még ha a magasabb fehérjetartalmú professionalról van szó, akkor sem. Számoljunk kicsit:

Egy 3 kilós Jumbo prof.-ban van kb 1kg fehérje és ezért fizetsz kb 13 ezret. A fehérje mellett még nagyon olcsó ch alapanyagok vannak, pl zabliszt, dextróz. Tehát te marha drágán veszel 1kg fehérjét és olcsó szénhidrátot. Ha veszel normális proteint 2,3 kilósat, azt kb megkapod 12 ezerért és mellé a dextróz, malto vagy zabliszt elhanyagolható árban van.

2012. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vitrago esetén itt a legjobb ár, ha minden igaz:

[link]



Amennyiben már meg van az ON protein, akkor a helyzet egyszerű. 1 adag protein, hozzá ugyan annyi vagy dupla mennyiségű Vitargo, 5-7g creatin monohydrát. Stillmass a legolcsóbb, ráadásul mikronizált 1 kg 3.990Ft. Folyadékkel összekeverve, edzés után kész az alap tömegnövelőd.

2012. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!