Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy shotokan karatés, vagy...

Egy shotokan karatés, vagy egy bokszoló nyerne?

Figyelt kérdés

utcán, fegyvertelenül

mindkettő pl 6 éve csinálja



2012. okt. 6. 14:49
1 2
 11/17 Dalek Traak válasza:
Én mindkettőt le tudnám győzni.
2012. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nagyon ügyes vagy.
2012. okt. 7. 11:17
 13/17 anonim válasza:
Súlycsoporttól függ és attól melyik milyen fokozatú. A karate arról szól hogy megvédd magad, az inkább önvédelem. Míg a boksz nem önvédelem, az arról szól hogy széttrancsírozd az ellenfeled. Az a legkegyetlenebb verekedés és semmiképp se nevezném sportnak.
2012. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Úgytűnik a kérdező bokszoló :D ő már eldöntötte ezt a kérdést a fejében csak megkérdezte hogy önbizalmat nyerjen hogy jó "sport"-ot választott :D

Am nem attól függ hogy ki hány éve csinálja hanem hogy milyen az edző, az edzőtársak és hogy mennyire komolyan csinálja az illető... csinálhatja valaki a karatét 10évig is ha az edzések felén sincs ott ha meg ottvan akkor meg csak testben van ott, és ez ugyanúgy a boksznál is.

Szal egyén függő :)

2012. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szia!


A bokszoló meg sem tudná ütni a karatést :)

2012. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

érdekes, én meg tudtam ütni

igazából 5másodperc volt az egész, ha kyokushinos lenne akkor már jó meccs lett volna

én csak kíváncsi voltam a véleményekre

aki meg üzenetbe anyázott annak a szüleinek szívből gratulálok

2012. okt. 9. 15:36
 17/17 anonim válasza:
Nézd, alapból ennek a kérdésnek nincs értelme mivel nem az számít ki mit tanul hanem hogy azt hogy tanulja...de ezt már annyian annyiszor leírták. Az hogy te megtudtál ütni 5mp-n belül egy karatést az a te tudásodat mutatja nem pedig a box tudását! Az nyerne aki jobban csinálja a saját stílusát. Itt úgylátszik te jobban csináltad mint az ellenfeled:)
2012. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!