Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt,...

Szerintetek mennyi idő alatt, hogyan nézhetnék így ki?

Figyelt kérdés

Magas, vékony lány vagyok. Mozogni célszerűen alakot formálni nem szoktam. Mennyi idő alatt, milyen módon nézhetnék így ki? Milyen mozgást, és főleg milyen ételeket (nem) javasoltok? Nagyon fontos lenne!

[link]



2012. okt. 4. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés+ tömegnövelő étrend, majd súlyzós edzés+szálkásító diéta+ több aerob edzés.
2012. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez pontosan mit takar? kifejtenéd nekem egy kicsit, ha megkérlek rá?
2012. okt. 4. 20:52
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

én kifejtem sose fogsz így kinézni!én meg így akarok de sose fogok [link]

persze feladni nem szabad!

2012. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. Nem ismersz.

2. Nem tudod, hogy nézek ki.

3. Téged ki kérdezett??

4. Menj a fenébe.

5. 1. pont.

2012. okt. 4. 20:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Tehát egy hosszabb időszakig izmotömegnövelés kell tömegnövelő étrenddel és megfelelő súlyzós edzéssel. Ilyenkor is mehet pár aerob edzés mellé, pl kocogás, bicaj, de nem kell túlzásba vinni. Majd ha megvan a kellő izomméret, akkor szálkásító diétával és több aerob edzéssel (súlyzós nem változik) leadod a felesleges zsirt és kész a fitnesz forma. De ez erősen genetikafüggő is.
2012. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy a tömegnövelő étrend alatt kövér leszek? :/
2012. okt. 4. 21:10
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha elrontod, akkor igen. De amúgy nem. Ugyan 'vastag' leszel, de látszani fog a különbség te és a kövér emberek közt. Míg te feszesen leszel vastag, a kövér folyósan, és neked az arcod sem lesz olyan pufi, mint a kövérnek, így sokkal jobban fogsz kinézni, akár még vékonyabb önmagadhoz képest is. Viszont tömegelés közben jön fel zsír is, pláne nőnél, szálkásításkor meg azt mondják, izomvesztés is van, szóval nem olyan egyszerű, meg nem is olyan hipphopp megy, évekeben gondolkozz.

Első kézből szerzem az infókat a női tömegelés terén, hiszen barátnőm csinálja egy ideje. És iszonyatjól néz ki tőle...

2012. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem leszel kövér,de egy kis zsír jönni fog. Inkább kicsitt fedett leszel.

De mivel egyszerre nem lehet kox nélkül izmot növelni és zsírt leadni (szálkásodni), így ezt két ciklusban lehet megoldani.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). 

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is:  [link]

 


Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch). 

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek. 

ezekből kellene összerakni az étrendet: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

2012. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha minden nap 2 órát edzem női súlyzókkal, csinálok feszesítő gyakorlatokat is, biciklizem és figyelek az étrendemre (sulis vagyok, szóval így elég komplikált), ez nem valósítható meg? Muszáj ez a fehérjés dolog? És a gyümölcsökkel mi a helyzet? Édességet mit lehet enni?
2012. okt. 4. 21:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Fehérje nélkül nem lesz izm, abból épül fel. Női barbi súlyokkal sem lesz izom. Rendes, kemény 1 órás súlyzós edzés kell:

[link]

2012. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!