Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hány kilók vagytok és hány...

Ti hány kilók vagytok és hány centisek? Én is tudnék valamilyen formát összehozni és egy kicsit izmosodni itthoni ételekkel, mert lány vagyok?

Figyelt kérdés
1650cm 50kilo itthoni kajálások, reggeli zabpehely túró, alma, tízórai, uzsonna gyümölcs, vacsora és ebéd ugyanaz általában rizs vagy krumpli, néha spenót és hüvelyesből főzelék, hozzá roston csirkecomb, resztelt máj, főtt tojás, rizseshús, töltött káposzta, paradicsomos húsgombóc stb
2012. okt. 1. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűha (: ezehatszázötven centi... na meg edzeni sem ártana, ha formát akarsz, sokan itthoni edzést mondanak, nem itthoni ételeket, általában otthon eszik az ember :D

És mindehhez mi köze, hogy hány centik és kilók vagyunk? :D

2012. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet az élet 16,5 méter magassággal.:)

Így tudsz izmosodni:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát (ch).

Lányoknak 3-4g*testtömegkg szénhidrát!

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


És persze kellene súlyzós edzés is.:)

2012. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd elhívjuk cseresznyét szedni. :)
2012. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

29 éves pasi, 192 cm, 16 évesen 65 kg voltam, most 95.

99-ről szálkásítok, remélem, 85 alá nem megyek, de romszálkás akarok most lenni, eres hassal. És utána nagyon precízen tömegelni. Jah ez neked nem sokat mond. :)

2012. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!