Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pump'n Go szedése?

Pump'n Go szedése?

Figyelt kérdés
szóval elvileg ez egy edzés előtti formula csak edzés előtt kéne?mert valahol írják hogy pihenőnap is?de minek?ha csak edzésnap szedném elég lenne 1 hónapig?ti mit javasoltok?
2012. szept. 30. 17:38
1 2
 1/12 JayC ***** válasza:
edzés előtt mehet, kb fél órával, de szerintem semmit nem fogsz tőle érezni...
2012. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég edzés előtt, bár tényleg vannak olyan vélemények, hogy pihenőnap is fokozza a vérkeringést tágítja az ereket, ezáltal több tápanyag tud beépülni.
2012. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jólvan köszi:)jay c neked mi ez a negatív hozzáállás,rossz tapasztalat?
2012. szept. 30. 17:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy nagyon gyenge terméről beszélünk, max azoknak lehet jó, akik késő este edzenek, ezért kerülni szeretnék a koffeint.

Én is próbáltam, 2-3 edzés volt úgy hogy normál adagokban fogyasztottam, semmit nem éreztem, aztán na mondom, leszarom, beleöntöttem egyszerre kb a fél dobozt fél liter vízbe, már annak is örültem volna ha a fejem megfájdul tőle hogy legalább valami hatást érezzek, de semmi.

Ha nem este edzel, szerintem valami ütősebbet próbálj ki.

2012. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nagy büdös kamu cucc, semmit nem ér. Ha edzel, bedurransz bedurrantó nélkül is.


És azér kell pihinapon is szedni, hogy hamar elfogyjon, és vegyél újat.

2012. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 JayC ***** válasza:

hát látom nem csak nekem vannak negatív tapasztalataim ezzel kapcsolatban.


nagyon sok kamu termék van, ami lóf@szt se ér! mindig is mondtam, hogy az összetevőket kell megnézni!!!


elég stresszesek a hétköznapjaim sajnos, gondoltam kipróbálom a scitec új csodáját, az anti-cortisol nevű terméket. megnéztem az összetevőket, és nevető görcsöt kaptam...

2012. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tudom mi van veletek gyerekek én bedurrantók nélkül is olyanokat "menetelek"hogy rendes ki kell baszni már a teremből,most gondoltam kipróbálom ezt hátha még keményebb és még keményebb az edzés
2012. szept. 30. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem NO Explode 2.0 van. Azt próbáld ki, nagyon ütős.:)
2012. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ja hátha annyi pénzem lenne:)
2012. szept. 30. 19:54
 10/12 anonim ***** válasza:

160g pump n go: 3400ft.

450g-os No explode 2.0: 5250 FT:

[link]

2012. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!