Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Slender you, hallottatok már róla?


itt egy link: [link]


szerintetek érdemes kipróbálni?


2012. szept. 24. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, kivéve ha sok kidobandó pénzed van.
2012. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

mekkora egy sz ar ez.


a szöveg meg kész kabaré.

/Ezeket az ágyakat eredetileg műtétek utáni rehabilitációra használták. Doktorok fedezték fel, hogy rendszeres használatukkal a páciensek ruhaméretekkel lettek kisebbek. Ha nem is csökkent a súlyuk a problémás területeken centimétereket veszítettek./


ha nincs ez a sz ar ágy akkor is fogy az ember a kórházban főleg műtét után.

egy kórházból szabaduló ember mindig soványabb mint mikor be került és ez nem az ilyen ágy miatt van.

2012. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, bazzeg, nem fogsz attól lefogyni, hogy egy ágyon fekszel. Emeld fel a seggedet a székből, és csinálj valamit!!!
2012. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez, parasztvakítás az egész, az ilyeneket messziről el kell kerülni.
2012. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezeken mindig olyan jókat derülök, hogy vannak emberek, akik pénzt is adnak ilyesmiért.

Jó is lenne úgy diétázni, hogy egész nap fekszem az ágyban, és pihenek.

Ahhoz, hgy valaki diétázzon, lefogyjon, aerob/súlyzós edzés, és szálkásító étrend kell, ez a titka.


Ez egy hasonló kategória, mint a rezgős gépek a tévés reklámokban.

2012. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Slenderman jut eszembe.
2012. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem fogyni szeretnék, így is elég vékony vagyok, hanem borzalmas az állóképességem, nagyon hamar kimerülök és heves szívdobogásom van, erre gondoltam, de így nem próbálom ki. Köszi még egyszer!
2012. szept. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!