Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki szeret bunyózni? Ki mersz...

Ki szeret bunyózni? Ki mersz állni ellenem?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 19:53
 71/104 anonim ***** válasza:

Korábban 3D-ben? Ma meg elméleti, mi a különbség? :D

http://www.youtube.com/watch?v=yy2vzPYwNig

2013. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 anonim ***** válasza:
Én kiállok, szeretek verekedni!
2013. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 anonim ***** válasza:
Pankrációzni akarsz?Itt vagyok egyszer ütöttem mellé azóta kék az ég.
2013. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 anonim ***** válasza:
90%
Emlékszem rá előző, de rég is volt erős és gyors az ütésed, de sikerült kitérnem előle. Igaz nagy ár a gyönyörű egünk teljesen elkékült, egy ostoba vita miatt. Azóta nem is találkoztunk örülök, hogy a meteor amit rád dobtam végül nem okozott komoly károkat, szegény dínók. :(
2013. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 anonim ***** válasza:
Neutronlovag Én vagyok az aki mellé ütött s bekékült az ég, hát igen rámdobtad a meteort de én acélból vagyok és nem fájt de sajna a dínóink mind kihaltak sajnálom őket, pedig előtte milyen gyönyörű fehér egünk volt ): remélem találkozunk még egy ütközet ereéig
2013. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 poiu ***** válasza:
Na és Földünk testén azok a zöld foltok? Aztatokat mind az én dobbantásom okozta, dübörgött is rendesen, ahogy József Attila is elismerte, mármint hogy nem ő csinálta a földnek a dübörgését. Mellesleg a pankráció nem bunyó, hanem balett.
2013. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 A kérdező kommentje:
milyen gyáva itt mindenki :)
2013. júl. 4. 11:41
 78/104 anonim válasza:
te meg cigány vagy!Magyar ember ,magyar embert nem verhet meg ok nélkül.Csak a cigányok járatják a pofájukat.Kocsmában felállnak az asztaltól ökölbe tett kézzel,de rábas*nak mert nem tudják,hogy lövöldözés lesz nem bunyó :D
2013. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az elözö írta befogod a pofád ha olyan kemény vagy mennyél már el boxmeccsre de nem nézöként hanem versenyzöként vagy egy thai box gála is jó lesz azt hiszem másnap nem állnál fel úgy szétrúgják a combod
2013. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/104 anonim ***** válasza:

Lehet el tudna lépegetni és nem rúgnák szét. Elvben minden lehetséges.


[link]

Én én vagyok! :)

2013. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!