Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kötelező egyetemi testnevelés?...

Kötelező egyetemi testnevelés? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
A kérdésem: Egyetemen felvettem testnevelés órának konditerem használatot. Heti 2 óra kötelező. Hogy megy ez? mindig felírják majd a nevem mikor megyek, és azt elküldik az egyetemnek? Vagy leckekönyve írnak mindig?

2012. szept. 15. 15:23
 1/4 poiu ***** válasza:
Mit mond a TO?
2012. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz egyáltalán?
2012. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha felvetted órának a tárgyat, akkor az indexedbe kerülni fog, egy "Konditerem használat" bejegyzés, amire kapsz egy jegyet. Természetesen ez valószínűleg nullkredites tárgy, így nem módosít a jegyeiden. Amolyan "muszájból". Én is jártam anno fél évet pingpongozni, jól elszórakoztunk a srácokkal, és adott a tanár egy 5öst, de így ennyiben ki is merül a dolog. Gondolom használtok internetes portált ( Neptun, ETR, stb ), így félév végén oda fel lesz írva a jegyed, és kész. Ha annyi a tanár kérése, hogy legalább járjatok be, mert katalógus van, és nem mész be 3-nál többször ( 25%-ot hiányozhatsz minden gyakról, de ezen kívül már minimum nagyon indokos orvosi igazolás kell, és akkor is a gyakvez dönti el, hogy megadja-e egyáltalán a jegyet ), akkor nyilvánvalóan 1-est kapsz, ami érvénytelen jegy, így nem teljesítetted az órát.
2012. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pl a Debreceni Egyetem hallgatója vagy, ott úgy ment a dolog, hogy a bérleted chipes volt és a bejelentkezésekről a félév végén kellett kérni egy listát, ezt le kellett adni és kész. Nem tudom, máshol hogy megy.
2012. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!