Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet bajom? Többi lent

Lehet bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Tesink volt hátra fele kellet futni én meg nem tudom ,hogy ,hogy sikerült ,de hátra estem a fenékcsontomat vagy mimet eléggé megütöttem meg a fejemet is ,de azt csak kicsit utána egy 5 percig homályosan láttam és 1-2 óra múlva meg fájt a fejem az a csont vagy mim meg kb.3-4 órán keresztül fájt az osztálytársaim kérdezték ,hogy jól vagyok akkor röhögtem és mondtam ,hogy persze nincs semmi bajom így még folytattam tovább csináltam azt amit kellet ,de még le se lettem ültetve ez kb. az óra felénél történt (viszont az az osztálytársam aki kicsit térdre esett utána röhögött őt leültette a tesitanár ):/ (ha rossz kategóriába tettem akkor bocsánat/

2012. szept. 7. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ne itt panaszkodj
2012. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem panaszkodok ;) de lehet bajom?mert most is fáj a fejem :/
2012. szept. 7. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyan már, ez nem sérülés

szerintem el fog múlni

egyik osztálytársam is verte már be a fejét, aztán meg anyjával mentek is kórházba, mert fájt a feje, az ég világon semmi baja nem volt,ilyesmi minden ember életében előfordul, ez egy kis semmiség

2012. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés köszönöm :) csak megijedtem ,de amúgy apunak is mondtam és nem mondta ,hogy mennyünk orvoshoz vagy valami ilyen hülyeség csak annyit mondott ,hogy azért vigyázzak mert eshetek rosszabbul
2012. szept. 7. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, azért tényleg vigyázz, ebben igaza van
2012. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!