Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » átlagos testől Chris Evans-ig?

átlagos testől Chris Evans-ig?

Figyelt kérdés
mennyi ideig tart egy átlagos embernek hogy kb ilyen teste legyen: [link]

2012. szept. 15. 12:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ja, okés, de higgyétek le nem mindenkinek egyszerű elérni még egy ilyen nem túl izmos testet is.
2012. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

"én meg azt írtam hogy 2 hét alatt megvan te kis pö.cs te nem értesz hozzá,ez kajak egy semmi vagy ha nem is az egy tucat test vagy hogy úgy mondjam így kéne kinéznie egy átlagos férfi testnek aki nem edz"


erre csak ugyan azt tudom válaszolni: nem hiszem hogy értesz ehhez, ha 2 hét alatt valaki eljut az átlagostól eddig a testig az vagy valami szteroidot nyom vagy csodaember, nem mondtam rád semmi sértőt, érvelni kéne és nem sértegetni. ugyan az gondolom rólad mint az első válaszolóról: túlzol

2012. szept. 22. 23:38
 23/27 A kérdező kommentje:
egyébként ezt mire írtad válasznak??:"én meg azt írtam hogy 2 hét"
2012. szept. 22. 23:43
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
nyomod itt a hülyeséget,2edz 2 hétig at hidd el hogy megvan,ha csak nincs valami eszeveszett elba.sztt genetikád:Dezt a szar testet te:D
2012. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
eltakarodnál innen a hülyeségeddel légyszíves már 2X leírtam hogy abszurd hülyeségeket írsz
2012. szept. 23. 00:30
 26/27 anonim ***** válasza:
csak nem vagy képes felfogni te csuda gyerek
2012. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

vicces hogy a kommenteidet nem értékeltem de még így is mind 0% hasznos.

na mind1 :DD

2012. okt. 1. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!