Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » átlagos testől Chris Evans-ig?

átlagos testől Chris Evans-ig?

Figyelt kérdés
mennyi ideig tart egy átlagos embernek hogy kb ilyen teste legyen: [link]

2012. szept. 15. 12:55
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
??
2012. szept. 15. 15:06
 2/27 anonim válasza:
9%

Jó sok lóvé,diéta,edzés tanácsadók,és még több lóvé.

Nem átlagos embernek való,csak olyannak akinek rengeteg szabadideje és lóvéja van.

2012. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
azért nem egy testépítő képét linkeltem:))
2012. szept. 15. 15:37
 4/27 A kérdező kommentje:
valaki ötlet??
2012. szept. 15. 16:39
 5/27 A kérdező kommentje:
valaki valami kb adat
2012. szept. 20. 21:25
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet megtippelni, mert függ a genetikától, étrendtől, edzéstől, stb. van akinek ez egy-két év, van aki meg jóval több idő után sem tud felmutatni egy ilyen formát. Én rengeteg embert ismerek, akik nyomják vagy 10 éve de nem néznek ki sehogy, mert nem jó a genetika és sz@rul is kajálnak.
2012. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ebbe a testben semmi extra nincs, a mellizmai sem túl erősek, a karjai sem, a hasa sincs igazán kidolgozva. Persze ha neked ez a csúcs...a te dolgod. ;)
2012. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ezt kinek írtad? Nekem vagy a kérdezőnek? Mert én nem írtam, hogy ez a csúcs, csak azt, hogy sokan még így sem néznek ki. Vagy mutatsz magadról egy jobb formát? :)
2012. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

mondtam én olyat hogy nekem ez a csúcs?? vagy magaddal vitázol??

egyépként meg egy átlagnál sokkal jobb test és nekem ez a célom, nem akarok testépítőnek kinézni mert szerintem az undorító, persze ennél kicsivel izmosabb test még jól néz ki.

2012. szept. 22. 15:14
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egy ilyen teste elérni 2 hét,ezen hol az izom,komolyan melyik aza testrésze amelyik jól ki van dolgozva?,van egy 39es karja max,átlagos válla,melle kerülete 105nél tuti nem több akkor mivan?:DDkezdj edzeni egyél és 1 hónap múlva jobban fogsz kinézni
2012. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!