Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Universal Gain Fast 3100 at...

Universal Gain Fast 3100 at szedek kb 2. hete. Kicsit viszket néha a mellbimbóm, lehet köze a kiegészítőhöz?

Figyelt kérdés

Második hete szedem a Gain Fast 3100 at,és viszket néha a mellbimbóm.Lehet köze hozzá?


[link]



2012. szept. 15. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs, de nem jó ez a tömegnövelő, mivel csak 16% fehérje van benne. egy nagy cukorhalmaz. Nem megfelelő senki számára én azt mondom.


Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..


De még inkább egy jó tejsavóproteint vegyél és ahhoz tegyél edzés után gyors szénhidrátot, pl 40-50g dextrózt vagy vitargo-t. Így magad tudod szabályozni az arányokat és reggel is tudod a zabpehelyhez tenni a proteint cukor nélkül.

2012. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi Montez a hasznos választ,Megy a pipa!Tehát akkor ettől nem lehet a viszketés,akkor megnyugodtam...

ui: Megfogadom a tanácsod:)

2012. szept. 15. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:)
2012. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél a két tömegnövelőben mi az ami kimagasló, mert én csak annyit látok, hogy 32-33g/100g-ban a protein és 100g szénhidrát? Esetleg rejtett anabolikus anyagok vannak még benne?



[link]


[link]

2012. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne kimagasló, nem egy vip deluxe, csak annyi, hogy jobb, mint a kis fehérjetartalmúak.
2012. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Basz.d ki :D sza.rt sem érnek

2012. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!