Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Judo ruha tisztítás, ti hogy...

Judo ruha tisztítás, ti hogy szoktátok vagy ötlet?

Figyelt kérdés
van egy ruhám másfél éves (eredeti) de nekem valamiért nem is sárga hanem már olyan mintha sáros lenne. 2 hetente szoktuk mosni 30 fokon. (fehérítőt nem használunk) ötlet hogy hogyan lehetne fehérebb de ne is menjen tönkre a ruha vagy ti hogy szoktátok?
2012. szept. 15. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

beáztatod mosószeres vízbe, majd amikor mosod, előtte megsúrolod egy kefével, szivaccsal. használhatsz szappant vagy folyékony mosószert is.


bevágod a mosógépbe, centrifuga program, majd elindítod normál mosásba. mehet akár magasabb hőfokon is, ha ennyi idős a ruha, nem fog összemenni.

2012. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
Judo ruhából egy számmal nagyobbat kell venni (én 178 cm magas vagyok, és nekem 190-es van), és 60 fokban kell mosni. A legjobb mosószer tudtommal még mindig az Ariel, de tehetsz rá Vanisht is mosás előtt, ahogyan az előző hsz javasolja. Egyébként ha a ruhát 1-2 hetente kimosod, akkor nem koszolódik annyira.
2012. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget amúgy akkor mi is egy számmal nagyobbat vettünk :)
2012. szept. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!