Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy 2hónapon...

Mit sportoljak, hogy 2hónapon belül,6 hetes diétával (minden héten egy -1kg) leadjam a zsírpárnákat?

Figyelt kérdés

Egész nyáron hetente többször bicikliztem. Le a városba 2óra hossz, ha oda-vissza alapon veszem és összesen kb 10km, és visszafele eléggé meredek domb ami igen megterhelő számomra. Nem tartottam semmilyen speciális étrendet, és csak azt vettem észre, hogy vastagabb a combom, mint volt :(

Esetleg ha pld ugy csinálnám, hogy:

egy héten 1x 1óra szobabicikli,

1x fitnessz

és 1x kocogás

a többi napokon itthoni tornák?

Mert nem szeretném azt, hogy ha esetleg sikerül lefogyni, hogy 'punnyadt' legyen a testem... ezért is választottam olyan diétát ami csak minusz egy kiló/ hét. Szalagavató lesz, hát szeretnék egy kicsit formába jönni.

157cm, 55kg.

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Bocsi, hogy egy kicsit hosszúra sikeredett


2012. szept. 14. 23:00
 1/8 anonim válasza:
Heti 3x konditermi súlyzós edzés, heti 4x 40 perc szobabicikli, esetleg mellé be lehet ütemezni egy kis futást.
2012. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és azt hogy lehet elérni, hogy a lábam biciklizéstől szálkásodjon ne pedig vastagodjon? köszi a választ!
2012. szept. 14. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Megfelelő diétával nem fog vastagodni, max az elején picit, de mivel nem tudsz egyszerre izmot építeni és zsírt leadni, így ettől nem kell tartani. Jó szálkásító diéta kell az a lényeg.

És hogy miért nem lehet naturálban egyszerre zsírt leadni és izmot égetni? Azért, mert különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

Max nagyon sok zsír esetén lehetséges egy rövid ideig, hogy a nagyon elhízott ember az edzések elején picit izmosodik, de kevés zsírnál ez lehetetlen kox nélkül.

Aki ezt nem hisz (sok ilyen van :) ), annak itt egy cikk:

[link]

2012. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! hát előszöris a felesleges zsírtól akarok megszabadulni. Valami más diétát kéne akkor nézni..

Sajnos elég nehéz úgy, hogy közben iskolába is járok, mert kell az engergia, és azért is kellett abbahagynom egy diétát, mert nem bírja a szervezetem, ha reggelire csak egy keveset eszek és még tízórásira is csak egy gyümölcsel kell megelégednem.

2012. szept. 15. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:

De most írtam le, hogy csirkemelles tk kenyeres szendvics kell. Gyümölcs meg ne legyen diétában, mivel a gyümölcscukor csak a májat tölti, ha pedig az tele van (50g), akkor megy bizony zsírba.

Este meg túró. Mi ebben a nagyon nehéz? :)

2012. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ide akartam, bár a gyümölcsös része ide is igaz.:)
2012. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akárhogyis, de köszi a választ :D megtudtam egy hasznos dolgot :)
2012. szept. 16. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:)
2012. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!