Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin és a kávé kombóval...

Kreatin és a kávé kombóval akkor most mi is a helyzet?

Figyelt kérdés
kreatin felszivodását rontja vagy a teljesítményt?
2012. szept. 13. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyes cikkek szerint rontja a felszívódást és a sejtbe vizet vonzó hatását is.
2012. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kávé, és az energia italok is rontják a felszívódását, ebből szinte következik, hogy később a plusz teljesítményt is, ha folyamatosan nem tud felszívódni rendesen.
2012. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha azt írtad volna tea, a kávé helyett, akkor helyeselnék. De így nem. Minden 1g creatin mellé 1dl víz az ideális. Ellenben egy próbát megérne a Creatin AKG por verzióban.
2012. szept. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hülyeség az egész.
2012. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg nem kell erre ráparázni. Annyi a lényeg, hogy nem abban a félórában kávézol, mikor kreatint iszol és meg van oldva a felszívódás.
2012. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hoppá ez nem semmi én biztosan kiprobálom a modszert hallotam már én is erről de most bizonyosottam meg. A Spirulinát egyépként is a NASA alkalmazta az ürhajósain szoval csak jó lehet. Köszi az értékes választ sokat segítettél.
2012. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
erről spec én nem hallottam még , de nagyon sok körben használják a spirulinát
2012. okt. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kreatinnak az a feladata ,hogy víz menjen az izmokba ez által jobban beépül a fehérje és szénhidrát jobban feltölti a glikogén raktárakat ,de a coffein vízhajtó így nem tesz jót a kreatinnak viszont a coffeint nem kell diétában használni,mert annyira kihajtja a vizet,hogy a szervezet utána meg fogja tartani.Mondjuk ha nem versenyre készülsz nem kell a vízzel törődnöd viszont ne kávézz kratin mellé.
2013. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!