Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás előtt kávé?

Futás előtt kávé?

Figyelt kérdés
Vagy futni kávézás után? Valahogy úgy jön ki, h. délután kávézok, és néha délután is futok, és sosem tudom, h. jó-e a kávé a futáshoz, v. inkább kerüljem el ezt, ha lehet.

2012. máj. 12. 20:10
 1/4 clint ***** válasza:
tökmindegy, sokan isznak diétánál picit hasznos is.
2012. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam edzés előtt jó öreg kotyogós kávéfözőbe főzni de cukor nélkül nyagyon jól megpörget és nem 2-300forint mint egy sport engeriaital
2012. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
edzés előtt egyszer vettem be efedrin tablettát(kb olyan mint a koffein csak kicsit erősebb)semmi kedvem nem volt edzeni de olyan tempót adott egész edzés alatt h mindenből csúcsot döntöttem akkor edzésen.:)
2012. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clint ***** válasza:
100%
az effedrin nem kicsit erősebb mint a koffein. Nem játék szórakozni ennyire a szíveddel.
2012. máj. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!