Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Box mint sport, nagyban...

Box mint sport, nagyban segiti az izmok kialakitását vagy inkább szálkásitó?

Figyelt kérdés

Üdv Harcostársak! :D


Az lenne a kérdésem hogy a boxolás nagyban segiti a felsőtest izomzatának a kialakitását (mell,has,kar,váll)?! Vagy inkább kifejezetten szálkásitó mozgás, úgymint a futás vagy a biciglizés?!


Mert én fogyni is szeretnék nagyrészt, de izmot is felszedni! Ezzel a sport lehetséges?! Amúgy hetenete 4-5 csinálom 1 óra hosszát, de valamikor másfél óráig nyomom, olyan 3-4 perces szünetekkel! Jah és itthon boxolok!

Konditerem(ekbe) pedig nem járok, egyenlőre...

No por!!:D De azért box utána tejet, meg húst előszeretettel fogyasztók! Ezt még hozzá teszem! Remélem minden fontosat leirtam!


2009. júl. 30. 13:57
 1/1 anonim válasza:
szerintem ha fogy ni szertnél húst ne égyél de félzsíros tejet nyugottan ihatsz,hát szerintem csak szálkásít az izmokat könyebben kondival otthon lehet elérni anya is nagyon izmos pedig csak néha tornázikde akkor minden izmot megmozdít ja és ha fogy ni szeretnél akkar pl:a hasadra tegyél nem alut hanem azt a nejlont és jobban fog menni!
2010. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!