Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most lettem gimnazista és...

Nigus kérdése:

Most lettem gimnazista és heti kettő órát kötelező külön sportfoglalkozáson kell résztvennünk. Tipp?

Figyelt kérdés

Imádok lovagolni, viszont pesti vagyok és csak viséken szoktam lovagolni amikor ott vagyok, de ez így van már négy éve. Azonban nem tudok így lemenni lovagolni, szóval választanom kell egy másik sportot. Van valakinek valamilyen ötlete, hogy mit válaszak? Nagyon megköszönném a segítségeteket!

15/L


2012. szept. 3. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
pl kettlebell
2012. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kettlebellt lányként nem ajánlom, kettlebelles lányoktól mèg most elnézést kérek :)


Ha van hozzá kedved valami harcművészetet ajánlok, ha heti 2x csinálod akkor pl taekwondóval meg lennél elégedve. Nem egy veled egykorú lányt ismerek, aki jár , és még fiúk is vannak, akik nem b*zis hajú puhapötsök.. Hajlékonyabb leszel tőle, és tényleg sok a pozitív hatása :).


Ha valami kevésbé megerőltetőre gondolsz akkor a ping pongot ajánlom. Hamar lehet fejlődni, és társaságokban tök jó ha játszotok, és leesik a fiúk álla, hogy mennyire jól tolod :P

Majd írj, hogy választottál!

17F

2012. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, nagyon jók bár a kettlebell-t ha nem baj inkább kihagynám. Egyenlőre úgy tűnik, hogy lesz amikor le tudok menni a lovardámba ott sportolni, de lehet, hogy beválalok egy könnyebb küzdősportot, asszem azt amit te tanácsoltál. Pin-Pongozni pedig nemhiszem, hogy megyek mert nekem az az ütő veszélyes a kezemben. Egyszer játszottam és egy ütésnél, véletlen elhajítottam az ütőt, ami pont a játékostársam feje mellett suhant el, szóval azt inkább kihagynám. :D
2012. szept. 3. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es kissé önellentmondásba keveredtél mivel a kettlebellt nem ajánlod lányoknak a küzdősportokat és harcműeszeteket meg igen. Mi ezzel a baj? Az, hogy már napjainkban is megkerülhetetlen eszköz ks/hm világában a kettlebell, pedig csak 1-2 évtizede indult az új hódító útjára. Hm/ks-nél meg egyenesen kötelező az otthoni gyakorlás illetve az erőedzés bármilyen nemű az illető.
2012. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 éves lányka nem hiszem, hogy élvezetesnek találná egy súlygolyó emelgetését, és azt sem hiszem hogy izmot szeretne építeni, ámde hm/ks el meg is tudná magát védeni, ami abban a korbán nem hátrány.


Én is elkezdtem kettlebellezni, és nálunk nincsenek lányok.

2012. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányként még tökéletes étrenddel sem tud jelentős mennyiségű izmot építeni, anélkül meg esélytelen.
2012. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!