Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicepsz ínszalag gyulladás?

Sznofru kérdése:

Bicepsz ínszalag gyulladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 hetet kihagytam és ezután lévő második bicepsz edzésemen (ami tegnap volt) azt hiszem túltoltam a dolgokat :(


Tegnap még nem éreztem semmit sem (még jó, hogy nem szakadt le az ín a csontról) de reggelre alig bírom kinyújtani a karomat az egyik kezemen (nem is nagyon próbálkozom vele). Konkrétan a könyöknél lévő bicepsz tapadási pontja k*rvára fáj. A vállnál lévő eredési pont nem, tehát csak az egyik oldalt. Ez igencsak túlerőltetéstől van.


Mivel én mindig biztonságosan edzek nem volt semmilyen sérülésem, komolyabb húzódásom sosem. Viszont most úgy érzem b*lfasz voltam, még szerencsém is lehet, hogy nem szakadt le (köszönhető a 3 hét kihagyás utáni edzéstől, pedig próbáltam figyelni).


Van valakinek tapasztalata bármilyen krémről ami gyorsítja a regenerálódást? Nem azért, hogy minél előbb edzhessek, mert leszarom, hanem nehogy a munkahelyen egy esetleges emelésnél baj legyen. Vagy az inszalag gyógyul ahogy gyógyul?


2012. szept. 2. 10:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!