Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 évesen késő elkezdeni...

13 évesen késő elkezdeni mazsorettezni?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok túl hajlékony,de 4 évet jártam balettra,8 éves koromig.Szerintetek belevágjak,vagy már késő?

#maszorett #késő elkezdeni.
2012. aug. 27. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ált.isi.s osztálytársam általánosban társas táncra járt. Majd nem lett párja. Majd nem talált magának táncpartnert amit megunt /mármint a keresést!/ így ahogy elkerült középiskolába mazsorettezni kezdett ennek 3 éve. És azóta is jár masorettre...
2012. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háááát.... a legtöbben kb. 5 és 7 éves koruk között kezdik.
2013. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem. Nálunk Füzesgyarmaton van FELNŐTT mazsorett csoport ahol van közel hatvan éves férfi aki 1 éve kezdte.
2013. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kedves kérdező. Elkezdeni még ebben a korban nem késő bár az az igazi, ha már 5-6 évesen elkezdenek a lányok mazsorettet tanulni...ha kitartó és szorgalmas vagy továbbá van érzéked hozzá és jó tanárt fogsz ki bármi lehetséges... megkérdezhetem, hogy melyik városban laksz???



Kedves kommentelő...nem büszkélkednék, hogy idős férfiak is "mazsoretteznek" mélységesen szégyelje el magát az a tanár aki ebben partner szégyent hoz a mazsorett műfajra !!!!!!!!

2013. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ha akarsz menni versenyre is akkor késő. mert vannak korcsoportok. és elvárások.

én 6 éve mazsorettezek 6 évesen kezdtem. :) és most van 5 csoport annál a mazsorett egyesületnél ahol én táncolok és a legfiatalabbak 3-4 évesek.


a mazsorett tanárt kérdezd meg. ő tudja. a barátnőm is akart mazsorettezni és 12 éves de a tanárom nem tudta berakni emrt lehetetlen 6 évet betanulni. de ha a mazsorett csoport most alakult 1-2 éve van esélyed.

2013. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
előző vok ha több érdekel írj privátba ;)
2013. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem nem késő,és is tavaly kezdtem,már rengeteg sikeres fellépésen és egy versenyen vagyunk túl :) szerintem vágj bele
2014. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!