Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az Airsoft mennyire drága sport?

Az Airsoft mennyire drága sport?

Figyelt kérdés
Airsoftosok! Ti mennyit költötök erre és milyen gyakran űzitek ezt a sportot?
2012. aug. 25. 00:08
 1/3 NagyonGonosz ***** válasza:

Én nem airsoftozom, de vannak barátaim akik igen. Felszerelés nélkül 2-3ezer forint egy alkalom meghatározott pellettel, de vehetsz pluszba is.

Ha saját felszerelést akarsz akkor több szint van . Az egyik az, hogy 30-40ért veszel egy AEG-et és felöltözöl zöldbe az otthoni cuccaidból, meg veszel egy szemüveget, vagy maszkot. A másik, hogy 100ezer körüli, feletti minőségi full fém fegyvereket veszel, teljes katonai ruházat (annyi, hogy nincs benne kevlár) taktikai mellény, mesterlövésznek ghillie álcaruha stb. A pályabérleti díjat és a lőszert így is kell fizetni. Komolyabb versenyeken meg akár terepjárókat is használnak ott gondolom a a "belépő" díj is magasabb.

2012. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B.István88 válasza:

Ez is, mint minden sport, (kerékpározás, horgászat, stb) lehet olcsó, és drága is. van 20e forintos fegyver, de van 500e-s is

Én először védőeszközt, olcsó elektromos és rugós fegyvereket vettem lőszerrel. kezdésnek nekem, kb 30.000 ft-omba került. Az oka, hogy nem nagyon űzöm ezt a sportot, pont az árak :S De aki régebb óta űzi az tudja, hogy nem feltétlenül a legdrágább fegyverek a legjobbak.

2012. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 B.István88 válasza:

Mielőtt vásárlásra adnád a fejed, mindenképpen olvasd el az airsoft szabályzatot!

[link]

valamint itt találhatók fegyverek több kategóriából

[link]

Tudom, hogy hosszú a MASZ. de hidd e sok kérdésedre ott a válasz!

Remélem tudtam segíteni. Minden jót!

2012. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!