Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vin Diesel alakjához hasonló...

Vin Diesel alakjához hasonló fizikumot naturálon ellehet érni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
El lehet érni, igen, az még nem egy nagy forma.
2012. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Én is így gondoltam, mert jó hogy pár szögből lefotózva, beleszerkesztve a képekbe stb. elég durvának néz ki, viszont filmekben, a legtöbb "képkockán" nem látszik annyira kidolgozottnak,inkább csak tömegesnek.

"The Rock" fizikumához már valószínű kellenek okosságok, a halálosabb iramban-ötödik sebesség c. filmben picit komoly fizikumot mutatott...

2012. aug. 24. 08:47
 3/8 dirtboy ***** válasza:

igen el lehet érni.

az abban a filmben nagyon csaltak egyébként diesellel.

próbálták nagynak mutatni de közben meg jóval kisebb the rock tól.

14cm magasság különbség van a ha jól tudom /rock 196,diesel 182cm/ meg súlyban is biztos van vagy 35 kiló különbség minimum.

2012. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted hogy "próbálták nagynak mutatni"?

Mikor Rock-al szemben áll, vagy egy képkockán van, próbálták olyan szögekből felvenni, vagy esetleg Diesel-en egy vastagabb talpú cipő lehetett (plusz pár centi a magasságra) ilyesmi?

Egyébként igazad van, jól írtad az adatkülönbségeket, valamelyik nap rá kerestem.

Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 24. 09:11
 5/8 dirtboy ***** válasza:

igen,a nagy magasság különbséget is próbáltál titkolni /volt hogy egymás előtt álltak és egy magasságban volt a szemük/.

a filmesek ilyenek,csalnak ahol tudnak.

bruce wilisről is azt mondták hogy nem is olyan magas mint amilyennek a filmekben próbálják mutatni.

a fókusznak nyilatkozta egy csávó aki itt pesten találkozott vele forgatásnál.

2012. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Ott a hiba, hogy asszed ez amerika..." ennél a párbeszédnél valóban majdhogynem egy magasnak tűnnek, én is meglepődve néztem hogy amúgymeg 13-14 centi különbség van a magasságuk közt. Mindig is érdekelt hogy filmen ez miért látszódik így. Olyan mint Stallone, 170 valahány cm csak, a Rocky összes részében pedig egyáltalán nem tűnik alacsonynak.
2012. aug. 24. 09:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van, Vin Diesel nagy darab de nem akkora mint The rock.. a filmben bizony csaltak.. aztán ugye ottvan a kar vastagsága (bicepsz,váll) kb ugyan akkora mint The Rock nak (Mert ez Brazília jelenet) közben a valóságban meg sokkal kissebb.. Amugy a halálos iramban 5- be Diesel a legnagyobb darab az összes halálos iram közül..(abban sokat tömegelt)
2017. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és válasz a kérdésedre ha nem vagy Ectomorph akkor elérheted.. mert ugye az Ectomorph emberek nehezebben híznak,és izmosodnak.. (max szálkásak) de Diesel nem szálkás..
2017. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!