Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A porcerősítő segíthet a...

A porcerősítő segíthet a térdfájásomon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokat segíthetnek az ízületvédők, pl arthroxon, joint x, arthro guard, stb.
2012. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te aztán gyors vagy. :)

Oké. Bár még csak egy hete szedem a Joint X-et, de a mikor kezd úgymond hatni? Eléggé fájnak a térdeim, pedig nem terhelem meg őket annyira. Nem szeretnék ebből később problémát, ezért is vettem.

2012. aug. 20. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Van akinek kell egy hónap is, de ez egyénfüggő és, hogy mennyire nagy a gond.
2012. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És, ha mondjuk szedem és nem hat úgy, ahogy kéne akkor következőnek vegyek valami erősebb cuccot?
2012. aug. 20. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézhetsz másikat, de inkább orvoshoz kellene menni szerintem.:)
2012. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem erősebb cucc kellene,hanem kideríteni és megoldani a probléma kiváltóját.

ami valszeg a gyenge ízület lesz.

saját testsúlyos edzéssel megerősíthető.

cél az olyan mély guggolás,hogy se-ggel megérintsd a vádlid,vagy a padlót.

persze ne egyből ezzel indíts,fokozatosan vidd egyre mélyebbre a hónapok,edzések alatt.

2012. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, csak a probléma, hogy hónapok óta ezt csinálom és csak azért kezdtem el szedni porcerősítőt, mert valahogy nem lett jobb. Itthon edzek és sosem vittem túlzásba, mindig abbahagytam,amikor fájt és pihentettem, ha kellett. Egy kis futástól vagy egy kis fegyencedzéstől is fájt ( nem mondom, hogy elviselhetetlenül, de ennek a kis fájdalomnak sem örültem). És a baj az, hogy nem akarom abbahagyni a mozgást csak azért mert ennyire szarok az ízületeim.

Amúgy köszi a válaszokat :)

2012. aug. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!