Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kell szedni tömegnövelőt a...

Kell szedni tömegnövelőt a pihenőnapokon is?

Figyelt kérdés

American Muscle, Mass Ginert szedek. ( [link] )


16/F


2009. júl. 23. 13:11
 1/6 anonim válasza:
20%
Nem tudom, de én a helyedben kerülném az ilyeneket, helyrehozhatatlan károkat okozhatnak a szervezetedben.:(
2009. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy aggódsz, de egy gyógyszerész barátommal bevizsgáltattam, és ő azt mondta, hogy szedhetem. Plusz anyukám akinek kémia diplomája (is) van. De nem tudja vki, hogy pihenőnapokon kell-e szedni, és ha igen akkor mennyit?
2009. júl. 23. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első hülyeséget beszél és azt nyilvánvalóan nem tudja mit beszél . A kérdésedre válaszolva igen , kell szedni , de én személy szerint pihenőnapokon csak kevesebbet szoktam ennyi belőle .
2009. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kaja függvénye, bár inkább pihenő napra fehérjét+zabpelyhet javaslok a lassabb felszívódás miatt, a tömegnövelők általában szőlő cukrot tartalmaznak amik a gyors felszívódáshoz kellenek edzés utánra, viszont pihenő napon nem szükséges a gyors utántöltés.


első válaszadónak ajánlom figyelmébe a linken szereplő tápanyagok áttanulmányozását mielőtt elkezd baromságot beszélni

2009. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

reggelire max, mert sok a cukor benne

én zabpelyhet szoktam fehérjével

turmixot jóformán csak edzés után iszom

2009. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerinten reggel meg este is lehet reggel mindjart beinditsa az anyag cseret este pedig regeneralja az izmokat ha nem edzessz minden nap attol meg a pihenonapokon is van izom lazad es ha iszol gyorsabban regeneralodsz sztem
2009. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!