Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ITF vagy WTF? (Taekwondo)

ITF vagy WTF? (Taekwondo)

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
WTF?!?!
2012. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ITF- et javasolnék inkább...
2012. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
What The Fuck the ITF?
2012. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
wtf=World Taekwondo Federation
2012. aug. 18. 00:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod vele. Ha versenyekre mennél, WTF-et javasolnék. Itt nincsenek úgy kidolgozva a formagyakorlatok, nem valami kifinomultak, egy ITF-es formagyakorlat sokkal szebb. A WTF küzdősport inkább, küzdelmekre, versenyekre van kihegyezve. Az ITF egy tradicionálisabb vonal, szintén vannak versenyek, de ezt inkább harcművészetnek nevezném. Egy szellemi utat is képvisel. Szebbek a formagyakorlatok sokkal.
2012. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
WTF, mert az olimpiai sport, és akkor többet tudsz versenyezni. Én is WTF-en vagyok, és hidd el jobb is.
2012. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ITF sokkal hagyományosabb és szebb ha lehet ilyet mondani (tradichionálisabb) itt ugyanúgy verekedhetsz versenyezhetsz,de ha csak a harc kell: wtf.
2012. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ITF-et csinálom és szerintem meg az a jobb! Ugyan énis a látványos lábtechnika miatt választottam ezt a harművészetet, DE rengeteget gyakoroljuk a kéztechnikákat és alkalmazzuk edzéseken párküzdelemben kb ugyanannyit nyomnak a latba az ütések mint a rúgások! És közelsincs annyi védőcucc, mint a WTF-ben. A FORMAGYAKORLATOK ugyan szépek, de idő kell mire a legbonyolultabbak is berögződnek.
2015. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én az ITF-et csinálom és szerintem meg az a jobb! Ugyan én is a látványos lábtechnika miatt választottam ezt a harcművészetet, DE rengeteget gyakoroljuk a kéztechnikákat és alkalmazzuk is edzéseken párküzdelemben többnyire fejre vagy gyomorra HA sikerül! ITF-ben kb ugyanannyit nyomnak a latba az ütések, mint a rúgások! És közelsincs annyi védőcucc, mint a WTF-ben. A FORMAGYAKORLATOK ugyan szépek, de idő kell mire a legbonyolultabbak is berögződnek.!
2015. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!