Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen csali lenne megfelelő?

Betterbait kérdése:

Milyen csali lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
egy kapuvári tóra járok rendszeresen, a neve: kapusi pihenő, és horgász tó. 8 éve horgászom, leginkább fenekező módszerrel, matchbottal. a tó max mélysége 5 méter körül van, kicsit sem akadós, sok benne a ponty, a harcsa, és a tok. leginkább a fenéken táplálkozó pontyokat szeretném becserkészni. milyen csalit ajánlotok, illetve milyen praktikákat, felkínálási módokat javasoltok?

2012. aug. 12. 13:36
 1/4 anonim válasza:

Nos hát ilyen meleg időben leginkább a büdösebb jelegű csalikat ajánlanám mind pl: Kagylós,halas stb...

De ha ezek nem válnak be akkor a csonti vagy a giliszta a tuti:)

2012. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
inkább az etető angyagra koncentrálj.de én is inkább a büdöset tudom ajálani de csináld magadnak házilag
2012. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jól megrakott etetős kosár, esetleg horgászat előtt pár órával való beetetés, és nagy gilisztacsomó!
2012. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez a tó mesterséges, és sok eredményt bojlival, pellettel, sajttal értek el szóval egyrészt a horgászat előtt nem nagyon tudok beetetni, másrészt pedig inkább csak a jellegére gondoltam amit az 1.válaszoló nagyon jól meg is magyarázott! köszönöm a válaszokat
2012. aug. 24. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!