Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » CreaForce vagy CreaPump?

CreaForce vagy CreaPump?

Figyelt kérdés
Erőszintnövelés és izomépítés a cél.Esetleg tudtok mást ami jobb?

2012. aug. 9. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos okig nem értem a dizájnereket!

CreaForce

ha 5 tablettát megeszek modnjuk 1 adagban, akkor 5g creatin, 500mg glutamin, 100mg arginin, és kb. 5g szénhidrátot viszek be. Az még okés, hogy 5g creatin, de mi az az 500mg glutamin, amikor tudott tény, hogy ennél jóval nagyobb mennyiségre lenne szükség és az argininből is.



CreaPump

1 adag 50g és ebben van 41g szénhidrát főleg dextróz, amit ugye fillérekért meg lehet venni. Minek terheljük meg ezzel a szervezetünket feleslegesen? 1kg-ban tehát 82g szénhidrát!!! Mennyiért is? 5.200Ft-ért?



Creatin esetében miért nem választjuk vagy a bevált, sima, mezei, creatin monohydrátot, amit akár 3.990Ft/1kg-ért is megvehetünk. ÉS ha szénhidrátra van szükségünk, akkor a dextróz 1kg 500FT-ért szintén megvehetünk. Arról nem is beszélve, hogy olyan arányban keverem, ha keverni akarom amilyenben akarom. Vagy miért nem használjuk a fejlett Creatin AKG-ét. Ez utóbbihoz még szénhidrát sem kell, a legstabilabb Ph-val rendelkezik, ráadásul az AKG erősíti a szervezet glutamin termelődését! Ráadásul por formájában (értékcsökkentő és adalékanyagmentes) megveheted 500g-ot 5.600Ft körüli áron.

2012. aug. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, felesleges ilyen gazdaságtalan termékekre költeni, mikor tökéletesen beválik az egyszerű, olcsó monohidrát por. Stillmass vagy Dymatize micronized jó választás lehet.
2012. aug. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A Force-ot annyira nem nyálaztam át,most néztem emg,és tényleg.A Pump-ot néztem én is,h nagy része dextróz.Így átgondolva tényleg nem éri emg..

BioTech-nek van AKG-je vagy micronizáltja?

Creatine Ethyl Ester-ről és Tri-Creatine Malate-ról mit gondoltok?

Esetleg a kettőt egyszerre használva..


Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 10. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy creatin monohydrate sima, alap, mezei.

Vagy creatin AKG. Nem ismerem a Biotec kínálatát.


Itt egy megoldás:

[link]

2012. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!