Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen marha melegbe sportoltok?

Ilyen marha melegbe sportoltok?

Figyelt kérdés
Nekem van egy edzéstervem, de mivel szabadtéri edzésekről van szó, hát nem tudom betartsam e...
2012. aug. 6. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de klímás edzőteremben nem szabadtéren. Szabadtéren valószínüleg nem bírnám ki. :)
2012. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon. Most gyakorlatilag akárhol vagyok megrohadok. A közeli edzőterembe be van fülledve az izzadtság meg a magas pára borzalmas helyen van és az ottani klíma sz@rt sem ér. Itthon a pincébe kialakított mini konditermemben szoktam emelgetni meg tornázni, de ott se lehet jobban bírni mint bárhol. Annyi hogy a napi kocogásomat vagy este csinálom olyan 21 óra után, vagy korán reggel.
2012. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben kizárt dolog.Tavasszal nem lett meg a strandra a forma,úgyhogy pápá edzés,majd jövőre.
2012. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pledkafi ***** válasza:
én igen... sok vizet kell inni, és óvatosnak kell lenni, mindenki maga tudja mit bír ki a saját szervezete...
2012. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Versenyszerűen izzadok.
2012. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is edzek ugyanúgy intenzíven:D
2012. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
naná amikor nyaralni voltunk balatonon odamentem a kicsiknek kiépített játszótérre és ott húzodzkodtam meg tricepszeztem minden nap:D
2012. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a terembe meg jó idő van
2012. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!